Dresden Heidelberg, Neckar Fri, 02.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
03:40 9:25 13:05 22,98 € Südvorstadt West Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 1
04:05 8:29 12:34 36,98 € Südvorstadt West Südstadt FlixBus 1
04:48 6h 10:48 52,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
05:12 5:36 10:48 52,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
05:48 6h 11:48 52,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
05:48 6:25 12:13 44,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
06:12 5:36 11:48 52,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
06:12 6:01 12:13 44,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
06:17 10:49 17:06 69,98 € Südvorstadt West Südstadt FlixTrain 1
06:24 10:42 17:06 69,98 € Leipziger Vorstadt Südstadt FlixTrain 1
06:48 6h 12:48 78,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
07:10 9:56 17:06 74,98 € Südvorstadt West Südstadt FlixBus 1
07:12 5:36 12:48 78,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
07:25 9:41 17:06 74,98 € Innere Vorstadt Südstadt FlixBus 1
07:48 6h 13:48 102,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
07:48 6:25 14:13 93,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
08:12 5:36 13:48 102,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
08:12 6:01 14:13 93,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
08:18 6:30 14:48 88,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
08:25 12:40 21:05 43,98 € Innere Vorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 1
08:40 9:05 17:45 27,99 € Südvorstadt West Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
08:40 11:53 20:33 23,99 € Südvorstadt West Südstadt FlixBus 1
08:44 6:04 14:48 88,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
09:48 6h 15:48 102,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
09:48 6:25 16:13 93,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
10:12 5:36 15:48 102,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
10:12 6:01 16:13 93,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
10:18 6:30 16:48 102,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
10:44 6:04 16:48 102,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
11:48 5:53 17:41 103,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
12:12 5:29 17:41 103,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
13:48 6h 19:48 112,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
13:48 6:25 20:13 103,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
13:50 10:35 00:25 72,98 € Südvorstadt West Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 1
14:12 5:36 19:48 112,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
14:12 6:01 20:13 103,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
14:48 6:01 20:49 88,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
15:12 5:37 20:49 88,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
15:48 6:06 21:54 102,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
15:48 6:21 22:09 93,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
16:12 5:42 21:54 102,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
16:12 5:57 22:09 93,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
16:48 6:05 22:53 78,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
17:12 5:41 22:53 78,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
17:48 6:46 00:34 52,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
18:12 6:22 00:34 52,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
18:48 7:50 02:38 45,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
19:06 7:32 02:38 45,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
20:48 7:39 04:27 52,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
21:12 7:15 04:27 52,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
21:48 10:59 08:47 45,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 5
21:48 11:23 09:11 52,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 4
22:06 10:41 08:47 45,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 4
22:06 11:05 09:11 52,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
22:48 11h 09:48 52,90 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 4
22:48 11:25 10:13 135 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
23:06 10:42 09:48 52,90 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3
23:06 11:07 10:13 135 € Dresden Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 2
23:10 9:15 08:25 29,98 € Südvorstadt West Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 1
23:40 14:02 13:42 48,98 € Südvorstadt West Südstadt FlixBus 1
23:48 11h 10:48 135 € Dresden Flughafen Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 3