Dresden Zgorzelec Thu, 23.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:10 1:32 03:42 8,98 € Seevorstadt West Zgorzelec FlixBus 0
04:30 40 min 05:10 4 € Dresden Bautzen BlaBlaCar 0
09:10 1:50 11:00 8,98 € Seevorstadt West Zgorzelec FlixBus 0
09:15 1:50 11:05 8,98 € Seevorstadt West Zgorzelec FlixBus 0
14:50 1:10 16:00 6,19 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
15:15 1:50 17:05 8,98 € Seevorstadt West Zgorzelec FlixBus 0
16:00 1:10 17:10 9,99 € Dresden Łagów BlaBlaCar 0
16:00 50 min 16:50 3,99 € Wachau Görlitz BlaBlaCar 0
17:30 1:10 18:40 7,49 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
17:40 1:10 18:50 9,99 € Dresden Hennersdorf BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 7,49 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
18:40 1:10 19:50 9,99 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
20:10 1h 21:10 6,19 € Dresden Löbau BlaBlaCar 0
21:00 1:30 22:30 8,69 € Dresden Hennersdorf BlaBlaCar 0
21:50 1:10 23:00 9,99 € Dresden Görlitz BlaBlaCar 0
22:00 1:20 23:20 7,49 € Dresden Kottmar BlaBlaCar 0