Essen, Ruhr Halle, Saale Mon, 26.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
08:39 5h 13:39 132 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
09:23 5:24 14:47 81,80 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
09:51 5:48 15:39 112,40 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
09:53 4:54 14:47 80 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
11:23 5:24 16:47 81,80 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
11:35 5:29 17:04 122,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
11:53 4:54 16:47 80 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
12:00 4:50 16:50 28 € Dortmund Leipzig BlaBlaCar 0
12:08 5:31 17:39 131,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
12:20 4:40 17:00 22 € Holzwickede Leipzig BlaBlaCar 0
12:36 5:03 17:39 113,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
13:00 5h 18:00 20 € Dortmund Leipzig BlaBlaCar 0
13:23 5:24 18:47 76,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
13:30 7:40 21:10 23 € Düsseldorf Leipzig BlaBlaCar 0
14:08 5:31 19:39 108,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
14:20 5:20 19:40 34 € Duisburg Markkleeberg BlaBlaCar 0
14:39 5h 19:39 99,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
14:51 5:02 19:53 82,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
15:23 5:24 20:47 68,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
15:23 4:30 19:53 75,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
15:40 4:50 20:30 22 € Dortmund Leipzig BlaBlaCar 0
15:51 4:56 20:47 78,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
16:23 4:24 20:47 69,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
16:35 5:04 21:39 98,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
16:49 4:50 21:39 89,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
16:51 5:02 21:53 78,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:23 5:50 23:13 41,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:23 4:30 21:53 69,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
17:35 6:26 00:01 108,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 4
17:37 5:36 23:13 41,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
17:51 6:22 00:13 86,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
17:53 5:20 23:13 57,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
18:23 5:50 00:13 98,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 1
18:51 5:22 00:13 68,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 3
19:22 4:51 00:13 68,90 € Essen Hbf Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2
23:00 5:15 04:15 35,99 € Südviertel Mitte FlixBus 0
23:51 5:23 05:14 82,90 € Essen-Altenessen Halle(Saale)Hbf Deutsche Bahn 2