Essen, Ruhr Kassel Fri, 12.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:20 1:30 05:50 8 € Dortmund Kassel BlaBlaCar 0
05:03 4:37 09:40 23,98 € Stadtkern Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixTrain 1
06:00 1:40 07:40 9,99 € Dortmund Kaufungen BlaBlaCar 0
08:00 2h 10:00 12,29 € Bochum Kassel BlaBlaCar 0
10:00 1:30 11:30 9 € Gelsenkirchen Diemelstadt BlaBlaCar 0
10:00 2:50 12:50 6,19 € Wülfrath Kassel BlaBlaCar 0
10:30 2:50 13:20 14,89 € Bochum Göttingen BlaBlaCar 0
11:20 3:10 14:30 18,99 € Südviertel Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
12:10 2:20 14:30 22,29 € Bottrop Kaufungen BlaBlaCar 0
13:00 2:10 15:10 13,59 € Remscheid Kaufungen BlaBlaCar 0
13:20 1:40 15:00 12,29 € Unna Kassel BlaBlaCar 0
13:25 3h 16:25 18,99 € Südviertel Wilhelmshöhe,Wahlershausen FlixBus 0
13:30 1:40 15:10 14,89 € Dortmund Kassel BlaBlaCar 0
14:40 1:40 16:20 10,99 € Wuppertal Warburg BlaBlaCar 0
15:00 2:10 17:10 10,99 € Bochum Bad Driburg BlaBlaCar 0
15:30 2:30 18:00 23,59 € Köln Kassel BlaBlaCar 0
16:00 2:20 18:20 15,99 € Düsseldorf Lohfelden BlaBlaCar 0
17:00 2:10 19:10 13,59 € Essen Kassel BlaBlaCar 0
17:40 2h 19:40 11 € Wuppertal Kassel BlaBlaCar 0
18:00 2:30 20:30 13,59 € Essen Kassel BlaBlaCar 0
18:00 2:10 20:10 15,99 € Bochum Kassel BlaBlaCar 0
18:00 2:20 20:20 13 € Essen Kassel BlaBlaCar 0
19:00 2:40 21:40 15,99 € Essen Göttingen BlaBlaCar 0
20:30 2:10 22:40 18,48 € Haan Lohfelden BlaBlaCar 0
21:20 2:30 23:50 15,99 € Hünxe Kassel BlaBlaCar 0
21:30 2:10 23:40 11 € Essen Kassel BlaBlaCar 0