Frankfurt am Main Amsterdam Fri, 07.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:20 6:10 07:30 49,99 € Gutleutviertel Sloterdyk FlixBus 0
01:40 5:50 07:30 49,99 € Flughafen Sloterdyk FlixBus 0
02:30 6:35 09:05 77,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
02:30 6:44 09:14 77,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
03:13 5:52 09:05 69,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
03:13 6:01 09:14 69,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
04:15 6:15 10:30 59,99 € Gutleutviertel Sloterdyk FlixBus 0
05:28 4:01 09:29 89,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
05:39 5:26 11:05 47,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
05:42 5:47 11:29 79,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
05:42 3:47 09:29 89,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
05:50 7:10 13:00 109,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
05:54 5:11 11:05 47,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
05:58 5:31 11:29 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
06:43 6:22 13:05 45,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
06:57 6:08 13:05 45,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
07:00 16:25 23:25 79,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
07:00 7:20 14:20 59,99 € Gutleutviertel Sloterdyk FlixBus 0
07:25 16h 23:25 69,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
07:28 4:01 11:29 99,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
07:42 5:47 13:29 118,40 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
07:42 3:47 11:29 99,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
07:53 4:42 12:35 53,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
07:58 7:02 15:00 119,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
07:58 5:31 13:29 116,20 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
08:00 6:35 14:35 100,70 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
08:09 4:56 13:05 47,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
08:24 4:41 13:05 47,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
08:42 6:23 15:05 101 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
08:45 5:50 14:35 69,99 € Flughafen Sloterdyk FlixBus 0
08:58 6:07 15:05 98,80 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
09:26 4:03 13:29 144,80 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
09:38 5:51 15:29 118,40 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
09:42 3:47 13:29 142,50 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
09:53 4:42 14:35 58,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
09:58 6:52 16:50 177,10 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
09:58 5:31 15:29 116,20 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
10:09 4:56 15:05 58,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
10:24 4:41 15:05 58,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
10:42 6:23 17:05 72,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
10:58 6:07 17:05 72,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
11:26 4:03 15:29 144,80 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
11:30 7h 18:30 49,99 € Gutleutviertel Sloterdyk FlixBus 0
11:38 5:51 17:29 118,40 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
11:42 3:47 15:29 142,50 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
11:53 4:42 16:35 108,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
11:58 5:31 17:29 116,20 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
12:00 18h 06:00 81,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
12:00 18:30 06:30 84,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
12:09 4:56 17:05 78,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
12:24 4:41 17:05 78,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
12:25 18:05 06:30 75,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
12:25 17:35 06:00 72,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
12:30 8:55 21:25 54,98 € Sachsenhausen Süd Sloterdyk FlixTrain 1
12:42 6:23 19:05 72,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
12:58 6:07 19:05 72,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
13:09 4:20 17:29 144,80 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
13:17 5:18 18:35 98,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
13:24 4:05 17:29 142,50 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
13:30 6h 19:30 59,99 € Gutleutviertel Sloterdyk FlixBus 0
13:38 6:27 20:05 72,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 5
13:40 7:45 21:25 52,98 € Flughafen Sloterdyk FlixBus 1
13:53 4:42 18:35 98,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
13:58 6:07 20:05 77,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
14:09 4:56 19:05 88,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
14:09 5:26 19:35 88,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
14:24 4:41 19:05 84,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
14:24 5:11 19:35 88,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
14:26 5:09 19:35 108,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
14:35 7:55 22:30 44,98 € Flughafen Sloterdyk FlixBus 1
14:35 7:35 22:10 44,98 € Flughafen Amsterdam Zuidoost FlixBus 1
14:42 5:47 20:29 118,40 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
14:42 4:53 19:35 108,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
14:58 5:31 20:29 116,20 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
15:09 4:56 20:05 98,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
15:15 6:55 22:10 44,98 € Gutleutviertel Amsterdam Zuidoost FlixBus 1
15:24 4:41 20:05 88,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
16:28 4:01 20:29 144,80 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
16:42 5:17 21:59 118,40 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
16:42 3:47 20:29 142,50 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
16:58 5:01 21:59 116,20 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
17:34 4:25 21:59 144,80 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 1
17:38 5:51 23:29 88,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
17:58 5:31 23:29 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
18:09 3:50 21:59 142,50 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
19:28 4:01 23:29 99,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
19:42 3:47 23:29 99,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 0
19:53 4:58 00:51 58,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 3
19:53 5:14 01:07 58,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
20:09 6:02 02:11 98,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
20:25 5:46 02:11 88,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 4
22:20 10:25 08:45 69,99 € Flughafen Sloterdyk FlixBus 0
22:50 17:11 16:01 74,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
22:55 9:50 08:45 69,99 € Gutleutviertel Sloterdyk FlixBus 0
23:15 16:46 16:01 64,98 € Gutleutviertel Sloterdyk BlaBlaCar Bus 1
23:24 9:11 08:35 46,90 € Frankfurt(Main)Hbf Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2
23:39 8:56 08:35 40,90 € Frankfurt(M)Flughafen Amsterdam Centraal Deutsche Bahn 2