Frankfurt am Main Landau in der Pfalz Tue, 29.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:10 1:20 01:30 9 € Offenbach am Main Kaiserslautern BlaBlaCar 0
02:20 3:09 05:29 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
02:20 3:11 05:31 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
02:20 3:15 05:35 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 2
02:20 2:57 05:17 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
02:49 2:40 05:29 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
02:49 2:42 05:31 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
02:49 2:46 05:35 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
02:49 2:28 05:17 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
03:50 1h 04:50 5 € Offenbach am Main Weitersweiler BlaBlaCar 0
04:30 2:27 06:57 32,40 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
04:35 2:22 06:57 30,80 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
05:07 2:36 07:43 31,10 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
05:07 2:38 07:45 31,20 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
05:07 2:41 07:48 31,60 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
05:07 2:05 07:12 30,80 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
05:07 2:36 07:43 22,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 4
05:07 2:38 07:45 22,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 4
05:07 2:41 07:48 22,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 4
05:07 2:05 07:12 22,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
05:33 2:06 07:39 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
05:33 2:24 07:57 27,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
05:36 2:21 07:57 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
05:50 1:49 07:39 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
05:50 2:07 07:57 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
05:56 2:01 07:57 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
06:48 1:55 08:43 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
06:48 1:57 08:45 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
06:48 2h 08:48 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
06:48 1:33 08:21 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
06:48 1:48 08:36 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
06:52 1:53 08:45 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
06:52 1:56 08:48 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
06:52 1:29 08:21 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
06:56 2:01 08:57 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
06:56 2:26 09:22 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
07:14 2:29 09:43 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
07:14 2:31 09:45 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
07:14 2:34 09:48 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
07:14 2:23 09:37 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
07:50 1:55 09:45 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
07:50 1:58 09:48 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
07:50 1:31 09:21 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
07:52 1:51 09:43 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
07:52 1:53 09:45 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
07:52 1:56 09:48 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 2
07:52 1:29 09:21 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
07:52 1:45 09:37 27,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
08:04 1:53 09:57 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
08:04 2:18 10:22 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
08:09 1:48 09:57 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
08:12 2:09 10:21 30,80 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
08:30 1:10 09:40 5 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
08:50 1:53 10:43 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
08:50 1:55 10:45 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
08:50 1:58 10:48 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
08:50 1:47 10:37 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
08:52 1:51 10:43 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
08:52 1:53 10:45 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
08:52 1:56 10:48 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
08:52 1:45 10:37 27,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
08:56 2:01 10:57 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
09:20 2:23 11:43 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
09:20 2:25 11:45 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
09:20 2:28 11:48 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 1
09:20 2:17 11:37 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
09:50 1:53 11:43 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
09:50 1:55 11:45 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
09:50 1:58 11:48 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
09:50 1:31 11:21 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
09:52 1:51 11:43 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
09:52 1:53 11:45 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
09:52 1:56 11:48 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 1
09:52 1:29 11:21 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
09:52 1:45 11:37 27,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
10:06 1:51 11:57 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
10:06 2:16 12:22 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
10:09 1:48 11:57 30,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
10:50 1:53 12:43 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
10:50 1:55 12:45 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
10:50 1:58 12:48 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
10:50 1:31 12:21 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
10:50 1:47 12:37 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
10:52 1:53 12:45 28,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
10:52 1:56 12:48 28,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
10:52 1:29 12:21 28,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
11:20 1h 12:20 5 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
11:20 2:18 13:38 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
11:50 1:55 13:45 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
11:50 1:58 13:48 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
11:50 1:26 13:16 23,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
11:52 1:53 13:45 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
11:52 2:53 14:45 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
11:52 1:56 13:48 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
11:52 2:56 14:48 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 2
11:52 1:24 13:16 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
12:06 1:51 13:57 23,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
12:06 2:16 14:22 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
12:09 1:48 13:57 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
12:12 2:09 14:21 30,80 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
12:40 1h 13:40 5 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
12:50 1:53 14:43 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
12:50 1:55 14:45 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
12:50 1:58 14:48 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
12:50 1:47 14:37 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
12:52 1:51 14:43 32,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
12:52 1:53 14:45 32,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
12:52 1:56 14:48 32,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
12:52 1:45 14:37 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
12:56 2:01 14:57 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
13:20 2:23 15:43 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
13:20 2:25 15:45 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
13:20 2:28 15:48 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
13:20 2:17 15:37 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
13:50 1:55 15:45 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
13:50 1:58 15:48 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
13:50 1:31 15:21 23,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
13:52 1:51 15:43 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
13:52 2:39 16:31 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
13:52 1:53 15:45 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
13:52 2:40 16:32 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
13:52 1:56 15:48 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 2
13:52 2:44 16:36 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 1
13:52 1:29 15:21 21,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
13:52 1:45 15:37 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
14:06 2:25 16:31 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
14:06 2:26 16:32 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
14:06 2:30 16:36 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 1
14:06 1:51 15:57 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
14:06 2:16 16:22 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
14:50 1:41 16:31 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
14:50 2:39 17:29 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
14:50 1:42 16:32 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
14:50 2:41 17:31 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
14:50 1:46 16:36 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
14:50 2:44 17:34 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 1
14:50 1:31 16:21 23,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
14:50 2:32 17:22 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
14:52 1:39 16:31 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
14:52 2:37 17:29 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
14:52 1:40 16:32 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
14:52 2:39 17:31 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
14:52 1:44 16:36 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
14:52 2:42 17:34 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 2
14:52 1:29 16:21 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
15:20 1:30 16:50 8 € Frankfurt am Main Kaiserslautern BlaBlaCar 0
15:20 2:23 17:43 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
15:20 2:25 17:45 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
15:20 2:28 17:48 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 1
15:20 2:17 17:37 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
15:50 1:39 17:29 28,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
15:50 1:53 17:43 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
15:50 1:41 17:31 28,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
15:50 1:55 17:45 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
15:50 1:44 17:34 28,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
15:50 1:58 17:48 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
15:50 1:31 17:21 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
15:52 1:37 17:29 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
15:52 1:51 17:43 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
15:52 1:39 17:31 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
15:52 1:53 17:45 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
15:52 1:42 17:34 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
15:52 1:56 17:48 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 1
15:52 1:29 17:21 21,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
15:52 1:45 17:37 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
16:06 2:25 18:31 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 1
16:06 2:26 18:32 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 1
16:06 2:30 18:36 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 1
16:06 1:51 17:57 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:06 2:16 18:22 27,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
16:09 2:22 18:31 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
16:09 2:23 18:32 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
16:09 2:27 18:36 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 2
16:09 1:48 17:57 21,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:40 1:50 18:30 9 € Frankfurt am Main Karlsruhe BlaBlaCar 0
16:50 1:41 18:31 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
16:50 1:53 18:43 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
16:50 1:42 18:32 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
16:50 1:55 18:45 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
16:50 1:46 18:36 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
16:50 1:58 18:48 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
16:50 1:31 18:21 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:50 1:47 18:37 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
16:52 1:39 18:31 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
16:52 1:51 18:43 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
16:52 1:40 18:32 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
16:52 1:53 18:45 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
16:52 1:44 18:36 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
16:52 1:56 18:48 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
16:52 1:29 18:21 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:52 1:45 18:37 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:56 1:47 18:43 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
16:56 1:49 18:45 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
16:56 1:52 18:48 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
16:56 1:41 18:37 23,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
16:56 2:26 19:22 21,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
17:20 2:23 19:43 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
17:20 2:25 19:45 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
17:20 2:28 19:48 33,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
17:20 2:17 19:37 29,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
17:50 1:40 19:30 7 € Mainz Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:50 1:55 19:45 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
17:50 1:58 19:48 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 3
17:50 1:31 19:21 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
17:52 1:51 19:43 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
17:52 1:53 19:45 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
17:52 1:56 19:48 29,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 2
17:52 1:29 19:21 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
17:52 1:45 19:37 27,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
18:00 1:10 19:10 6 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
18:06 1:51 19:57 23,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
18:06 2:16 20:22 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
18:09 1:48 19:57 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
18:12 2:09 20:21 30,80 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
18:22 2:21 20:43 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 3
18:22 2:23 20:45 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 3
18:22 2:26 20:48 26,90 € Frankfurt(M)Flughafen Godramstein Deutsche Bahn 3
18:22 2:15 20:37 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
18:30 1:20 19:50 7 € Wiesbaden Kronau BlaBlaCar 0
18:30 50 min 19:20 4 € Darmstadt Mannheim BlaBlaCar 0
18:50 1:53 20:43 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Süd Deutsche Bahn 2
18:50 1:55 20:45 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)West Deutsche Bahn 2
18:50 1:58 20:48 26,90 € Frankfurt(Main)Hbf Godramstein Deutsche Bahn 2
18:50 1:47 20:37 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
18:52 2:05 20:57 25,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
18:56 2:01 20:57 19,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
19:00 1:40 20:40 10 € Frankfurt am Main Karlsruhe BlaBlaCar 0
19:00 1h 20:00 5 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
19:12 2:10 21:22 30,80 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
19:20 2:19 21:39 20,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
19:24 1:58 21:22 21,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
19:30 1h 20:30 5 € Hessen Mannheim BlaBlaCar 0
19:50 1:49 21:39 24,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
19:52 1:47 21:39 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
20:06 1:51 21:57 21,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
20:06 2:17 22:23 21,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
20:10 1:47 21:57 25,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
20:50 1:47 22:37 21,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
20:52 1:45 22:37 24,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
21:02 1:49 22:51 21,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
21:40 1:20 23:00 6 € Hofheim am Taunus Kronau BlaBlaCar 0
21:50 2:02 23:52 21,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2
21:52 2h 23:52 27,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 1
22:56 5:52 04:48 21,90 € Frankfurt(Main)Hbf Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 3
23:24 5:24 04:48 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Landau(Pfalz)Hbf Deutsche Bahn 2