Frankfurt am Main München Tue, 27.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:40 6:50 07:30 23,99 € Gutleutviertel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
00:50 7:20 08:10 39,98 € Flughafen Ludwigsvorstadt FlixBus 1
00:57 5:06 06:03 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
02:05 6:30 08:35 27,99 € Gutleutviertel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
02:46 4:45 07:31 27,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
04:37 3:56 08:33 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
05:29 3:59 09:28 34,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 2
05:29 4:10 09:39 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
05:30 4:09 09:39 51,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
06:30 4:40 11:10 19 € Frankfurt am Main München BlaBlaCar 0
06:52 3:35 10:27 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
07:15 5:50 13:05 19,99 € Gutleutviertel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
07:36 3:54 11:30 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
07:50 4:50 12:40 29 € Darmstadt Aying BlaBlaCar 0
07:52 3:35 11:27 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
08:00 4:50 12:50 21 € Darmstadt München BlaBlaCar 0
08:09 4:01 12:10 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
08:52 3:35 12:27 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
09:00 6:10 15:10 19,99 € Gutleutviertel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
09:24 3:48 13:12 34,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
09:36 3:58 13:34 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
09:52 3:35 13:27 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
10:09 4:02 14:11 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
10:52 3:35 14:27 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
11:24 3:48 15:12 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
11:36 3:53 15:29 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
11:52 3:36 15:28 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
12:09 4:02 16:11 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
12:52 3:35 16:27 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
13:36 4:02 17:38 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
13:40 4:50 18:30 25 € Frankfurt am Main München BlaBlaCar 0
13:52 3:35 17:27 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
14:00 4:50 18:50 19 € Offenbach am Main München BlaBlaCar 0
14:10 7:05 21:15 21,99 € Flughafen Ludwigsvorstadt FlixBus 0
14:30 4:50 19:20 25 € Bad Homburg vor der Höhe München BlaBlaCar 0
14:52 3:35 18:27 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
15:24 3:47 19:11 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
15:36 4:05 19:41 89,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
15:52 3:35 19:27 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
16:09 4:02 20:11 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
16:52 3:36 20:28 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
17:00 4:40 21:40 22 € Mainz Freising BlaBlaCar 0
17:00 5:50 22:50 19,99 € Gutleutviertel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
17:24 3:48 21:12 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
17:30 4:20 21:50 27 € Frankfurt am Main München-Flughafen BlaBlaCar 0
17:36 3:56 21:32 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
17:52 3:35 21:27 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
18:09 4:06 22:15 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
18:52 3:34 22:26 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
19:35 7h 02:35 23,98 € Sachsenhausen Süd Ludwigsvorstadt FlixTrain 1
19:36 4h 23:36 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
19:52 3:37 23:29 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 1
20:10 6:25 02:35 19,99 € Gutleutviertel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
20:35 6h 02:35 21,99 € Flughafen Ludwigsvorstadt FlixBus 0
20:52 3:35 00:27 44,90 € Frankfurt(M)Flughafen München Hbf Deutsche Bahn 0
21:00 4:50 01:50 54,99 € Flughafen Ludwigsvorstadt FlixBus 0
21:15 5:35 02:50 19,99 € Gutleutviertel Ludwigsvorstadt FlixBus 0
23:25 6:45 06:10 25,98 € Flughafen Freimann FlixBus 1
23:59 6:11 06:10 25,98 € Gutleutviertel Freimann FlixBus 1