Frankfurt am Main Mannheim Sun, 28.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:15 1:15 01:30 7,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
00:35 55 min 01:30 7,99 € Flughafen Lindenhof FlixBus 0
03:35 1:10 04:45 7,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
07:00 1:10 08:10 6,99 € Gutleutviertel Lindenhof BlaBlaCar Bus 0
09:15 1:10 10:25 6,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
10:00 1h 11:00 5 € Bad Homburg vor der Höhe Viernheim BlaBlaCar 0
11:00 1h 12:00 4 € Mainz Viernheim BlaBlaCar 0
12:00 1:30 13:30 4,99 € Gutleutviertel Lindenhof BlaBlaCar Bus 0
12:25 1:05 13:30 4,99 € Gutleutviertel Lindenhof BlaBlaCar Bus 0
12:45 1h 13:45 4,99 € Gutleutviertel Lindenhof BlaBlaCar Bus 0
14:30 1h 15:30 6 € Wiesbaden Mannheim BlaBlaCar 0
14:40 50 min 15:30 4 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
15:00 1h 16:00 4 € Frankfurt am Main Heidelberg BlaBlaCar 0
15:00 1:10 16:10 6 € Eschborn Kronau BlaBlaCar 0
15:00 1:10 16:10 5 € Mainz Mannheim BlaBlaCar 0
15:20 1:10 16:30 5 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
15:50 1:10 17:00 4 € Wiesbaden Heidelberg BlaBlaCar 0
15:50 1:30 17:20 8 € Linden Heidelberg BlaBlaCar 0
16:00 1h 17:00 5 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
16:45 1:10 17:55 13,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
16:55 2:15 19:10 5,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
17:00 1:10 18:10 4,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
17:20 50 min 18:10 4 € Darmstadt Heidelberg BlaBlaCar 0
17:20 1:50 19:10 5,99 € Flughafen Lindenhof FlixBus 0
17:30 1:20 18:50 8 € Frankfurt am Main Weitersweiler BlaBlaCar 0
17:40 1:10 18:50 4 € Frankfurt am Main Bad Dürkheim BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 4 € Frankfurt am Main Kirchheimbolanden BlaBlaCar 0
18:10 1:10 19:20 6,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
19:00 1:10 20:10 4 € Nieder-Olm Heidelberg BlaBlaCar 0
19:40 1:40 21:20 9 € Linden Mannheim BlaBlaCar 0
19:40 1h 20:40 5 € Frankfurt am Main Worms BlaBlaCar 0
19:40 1h 20:40 4 € Frankfurt am Main Heidelberg BlaBlaCar 0
19:40 50 min 20:30 4 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
19:50 1:20 21:10 4 € Frankfurt am Main Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
20:00 1:20 21:20 7 € Ober-Mörlen Mannheim BlaBlaCar 0
20:00 1h 21:00 5 € Frankfurt am Main Kirchheim an der Weinstraße BlaBlaCar 0
20:40 1:40 22:20 8 € Eschborn Landau in der Pfalz BlaBlaCar 0
21:00 1:10 22:10 6 € Frankfurt am Main Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
21:20 1h 22:20 5 € Frankfurt am Main Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
21:20 1:10 22:30 5,99 € Gutleutviertel Lindenhof FlixBus 0
21:30 1:20 22:50 8 € Frankfurt am Main Bruchsal BlaBlaCar 0
21:50 1h 22:50 4 € Frankfurt am Main Weitersweiler BlaBlaCar 0
21:50 1:10 23:00 4 € Eschborn Heidelberg BlaBlaCar 0
22:10 1h 23:10 5 € Frankfurt am Main Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
22:30 1h 23:30 5 € Frankfurt am Main Mannheim BlaBlaCar 0
23:20 1:20 00:40 4,99 € Gutleutviertel Lindenhof BlaBlaCar Bus 0
23:30 1:10 00:40 6 € Frankfurt am Main Gönnheim BlaBlaCar 0
23:45 55 min 00:40 4,99 € Gutleutviertel Lindenhof BlaBlaCar Bus 0
23:50 1h 00:50 4,99 € Gutleutviertel Lindenhof BlaBlaCar Bus 0