Frankfurt am Main Marburg Tue, 29.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
09:29 1:35 11:03 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
10:00 50 min 10:50 4 € Frankfurt am Main Linden BlaBlaCar 0
10:00 50 min 10:50 4 € Eschborn Reiskirchen BlaBlaCar 0
10:02 46 min 11:19 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
10:18 1:30 11:50 22,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
10:51 59 min 11:50 18,90 € Frankfurt(Main)Hbf Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 0
11:00 1:20 12:20 10 € Wiesbaden Marburg BlaBlaCar 0
11:18 1:20 13:04 31 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
12:00 50 min 12:50 6 € Hattersheim am Main Gießen BlaBlaCar 0
12:10 50 min 13:00 5 € Offenbach am Main Gießen BlaBlaCar 0
12:15 1:34 13:49 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
12:51 58 min 13:49 16,90 € Frankfurt(Main)Hbf Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 0
13:00 1:10 14:10 5 € Frankfurt am Main Homberg (Ohm) BlaBlaCar 0
13:00 40 min 13:40 4 € Frankfurt am Main Fernwald BlaBlaCar 0
13:10 1:40 14:50 7 € Wiesbaden Marburg BlaBlaCar 0
13:18 1:46 15:04 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
14:00 1h 15:00 5 € Frankfurt am Main Grünberg BlaBlaCar 0
14:00 1:10 15:10 8 € Bensheim Grünberg BlaBlaCar 0
14:15 1:34 15:49 23,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
14:48 1:01 15:49 16,90 € Frankfurt(Main)Hbf Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 0
15:00 50 min 15:50 6 € Maintal Lahnau BlaBlaCar 0
15:02 1:55 16:57 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
15:10 1h 16:10 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
15:18 1:46 17:04 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
16:22 1:27 17:49 20,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
16:30 50 min 17:20 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
16:36 1:39 18:15 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
16:48 1:01 17:49 17,90 € Frankfurt(Main)Hbf Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 0
17:00 50 min 17:50 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
18:22 1:27 19:49 22,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
18:48 1:01 19:49 16,90 € Frankfurt(Main)Hbf Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 0
19:27 1:38 21:05 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
20:00 50 min 20:50 5 € Kelkheim (Taunus) Buseck BlaBlaCar 0
20:19 1:30 21:49 17,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
20:51 58 min 21:49 16,90 € Frankfurt(Main)Hbf Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 0
21:02 1:17 22:19 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
21:19 1:50 23:09 31 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
22:00 1:10 23:10 5 € Frankfurt am Main Alsfeld BlaBlaCar 0
22:02 1:17 23:19 19,90 € Frankfurt(M)Flughafen Marburg(Lahn) Deutsche Bahn 1
22:10 1h 23:10 5 € Frankfurt am Main Gießen BlaBlaCar 0
22:30 50 min 23:20 5 € Frankfurt am Main Buseck BlaBlaCar 0