Frankfurt am Main Rotterdam Fri, 24.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:20 9:05 10:25 42,98 € Gutleutviertel Charlois FlixBus 1
01:20 8:40 10:00 42,98 € Gutleutviertel Conradstraat 52 FlixBus 1
01:40 8:45 10:25 37,98 € Flughafen Charlois FlixBus 1
01:40 8:20 10:00 37,98 € Flughafen Conradstraat 52 FlixBus 1
04:15 11:55 16:10 42,98 € Gutleutviertel Charlois FlixBus 1
04:15 11:20 15:35 40,98 € Gutleutviertel Conradstraat 52 FlixBus 1
05:29 4:26 09:55 99,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
05:40 10:10 15:50 37,98 € Flughafen Conradstraat 52 FlixBus 1
05:42 6:13 11:55 111,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
05:43 4:12 09:55 99,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
05:57 5:58 11:55 109,80 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
06:10 9:40 15:50 35,98 € Gutleutviertel Conradstraat 52 FlixBus 1
07:26 4:29 11:55 136,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
07:42 6:13 13:55 111,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
07:43 4:12 11:55 134,70 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
07:55 5h 12:55 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
07:58 5:57 13:55 109,80 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
08:00 6:55 14:55 69,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
08:38 6:38 15:16 49,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
08:45 10:40 19:25 59,98 € Flughafen Conradstraat 52 FlixBus 1
09:27 4:28 13:55 136,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
09:42 6:13 15:55 111,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
09:43 4:12 13:55 134,70 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
09:55 5h 14:55 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
09:58 5:57 15:55 109,80 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
10:38 6:38 17:16 49,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
11:27 4:28 15:55 136,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
11:35 10:15 21:50 51,98 € Gutleutviertel Charlois FlixBus 1
11:35 8:25 20:00 34,99 € Gutleutviertel Conradstraat 52 FlixBus 0
11:42 6:13 17:55 111,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
11:43 4:12 15:55 134,70 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
11:55 5h 16:55 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
11:58 5:57 17:55 109,80 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
12:38 6:38 19:16 49,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
12:47 7:08 19:55 67,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
13:00 6:55 19:55 65,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
13:27 4:28 17:55 136,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
13:43 4:12 17:55 134,70 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
13:44 6:32 20:16 49,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
13:55 5h 18:55 89,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
13:58 6:18 20:16 49,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
14:10 5:06 19:16 94,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
14:25 4:51 19:16 89,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
14:27 4:49 19:16 75,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
14:27 5:19 19:46 174 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
14:27 5:22 19:49 174 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
14:30 6:25 20:55 109,80 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
14:38 6:17 20:55 111,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
14:43 4:33 19:16 74,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
14:43 5:03 19:46 170,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
14:43 5:06 19:49 170,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
15:10 5:06 20:16 75,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
15:25 4:51 20:16 74,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
15:44 6:32 22:16 49,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
15:58 6:18 22:16 49,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
16:29 4:26 20:55 136,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
16:37 5:48 22:25 109,80 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
16:38 5:47 22:25 111,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
16:43 4:12 20:55 134,70 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
17:00 5:50 22:50 33 € Erlensee Rockanje BlaBlaCar 0
17:10 5:06 22:16 75,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
17:25 4:51 22:16 74,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
17:42 4:43 22:25 136,80 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
17:42 6:13 23:55 79,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
17:59 5:56 23:55 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 2
18:09 4:16 22:25 134,70 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
18:29 5:17 23:46 94,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
18:43 5:03 23:46 89,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
19:29 4:26 23:55 89,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
19:43 4:12 23:55 89,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 1
19:44 7:09 02:53 65,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 5
19:55 5h 00:55 89,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
20:09 6:44 02:53 59,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
20:10 10:39 06:49 79,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 6
20:10 11:45 07:55 79,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
20:25 10:24 06:49 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 6
20:25 11:30 07:55 79,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
23:24 8:52 08:16 39,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
23:24 9:31 08:55 45,90 € Frankfurt(Main)Hbf Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
23:38 8:38 08:16 39,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 4
23:38 9:17 08:55 45,90 € Frankfurt(M)Flughafen Rotterdam Centraal Deutsche Bahn 3
23:40 13:50 13:30 45,98 € Flughafen Conradstraat 52 FlixBus 1