Frankfurt am Main Wertheim Fri, 24.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
15:30 50 min 16:20 6,19 € Aschaffenburg Würzburg BlaBlaCar 0
16:40 1:20 18:00 10,99 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
16:50 40 min 17:30 3 € Frankfurt am Main Aschaffenburg BlaBlaCar 0
17:00 50 min 17:50 6,19 € Aschaffenburg Würzburg BlaBlaCar 0
17:30 1:10 18:40 7,49 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
17:40 1:10 18:50 10,99 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
18:00 50 min 18:50 7,49 € Stockstadt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 9,99 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
18:05 1:40 19:45 12,98 € Flughafen Bettingen FlixBus 0
18:10 50 min 19:00 6,19 € Aschaffenburg Würzburg BlaBlaCar 0
18:35 1:10 19:45 14,98 € Gutleutviertel Bettingen FlixBus 0
19:00 1:10 20:10 9,99 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
19:40 20 min 20:00 2 € Offenbach am Main Stockstadt am Main BlaBlaCar 0
20:05 1:10 21:15 10,99 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
20:10 1:20 21:30 7,49 € Kelsterbach Würzburg BlaBlaCar 0
20:40 1:20 22:00 7,49 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0
20:40 30 min 21:10 3 € Frankfurt am Main Aschaffenburg BlaBlaCar 0
21:00 1:10 22:10 6,19 € Hanau Würzburg BlaBlaCar 0
21:20 1:10 22:30 10,99 € Frankfurt am Main Würzburg BlaBlaCar 0