Hamburg Erlangen Fri, 07.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:13 9:22 09:35 88,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 3
00:13 10:41 10:54 62,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
03:20 6:15 09:35 88,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 2
03:32 6:03 09:35 88,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
04:53 6:07 11:00 63,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
04:54 6h 10:54 62,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
05:06 5:48 10:54 62,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
05:13 6:12 11:25 143,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
05:20 6:05 11:25 143,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
05:27 5:33 11:00 63,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
05:52 5:33 11:25 143,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
05:53 5:42 11:35 129,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
06:14 5:21 11:35 138,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
06:23 6:29 12:52 98,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
06:34 5:01 11:35 129,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
07:01 5:51 12:52 98,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
07:03 5:57 13:00 138,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
07:12 5:40 12:52 98,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
07:16 5:44 13:00 138,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
07:23 6:04 13:27 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
07:36 5:24 13:00 138,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
07:43 5:44 13:27 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
07:53 5:42 13:35 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
08:00 7:20 15:20 39 € Hamburg Feucht BlaBlaCar 0
08:00 10:40 18:40 53 € Hamburg Nürnberg BlaBlaCar 0
08:04 5:23 13:27 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
08:14 5:13 13:27 124,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 3
08:14 5:21 13:35 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
08:23 6:32 14:55 108,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
08:34 5:01 13:35 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
09:01 5:54 14:55 108,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
09:03 5:57 15:00 128,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
09:13 5:42 14:55 108,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
09:14 5:46 15:00 128,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
09:33 5:52 15:25 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
09:36 5:24 15:00 128,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
09:40 5:45 15:25 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
09:53 5:42 15:35 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
10:05 5:20 15:25 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
10:14 5:21 15:35 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
10:23 6:31 16:54 108,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
10:34 5:01 15:35 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
11:01 5:53 16:54 108,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
11:03 5:57 17:00 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
11:12 5:42 16:54 108,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
11:14 5:46 17:00 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
11:15 9:45 21:00 41,98 € St Georg Stadtrandsiedlung FlixBus 1
11:23 6:04 17:27 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
11:36 5:24 17:00 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
11:43 5:44 17:27 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
11:53 5:43 17:36 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
12:04 5:23 17:27 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
12:12 5:15 17:27 148,80 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 3
12:14 5:22 17:36 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
12:23 6:29 18:52 108,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
12:34 5:02 17:36 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
13:01 5:51 18:52 108,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
13:03 5:57 19:00 138,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
13:12 5:40 18:52 108,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
13:14 5:46 19:00 138,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
13:23 6:02 19:25 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
13:36 5:24 19:00 138,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
13:43 5:42 19:25 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
14:03 5:32 19:35 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
14:04 5:21 19:25 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
14:14 5:21 19:35 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
14:23 6:30 20:53 154,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
14:35 5h 19:35 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
15:01 5:52 20:53 154,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
15:03 5:57 21:00 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
15:13 5:40 20:53 154,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
15:13 6:04 21:17 134,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
15:14 5:46 21:00 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
15:24 5:53 21:17 143,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
15:36 5:24 21:00 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
15:50 5:27 21:17 134,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
15:53 5:42 21:35 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
16:14 5:21 21:35 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
16:34 5:01 21:35 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
17:00 7:20 00:20 40 € Hamburg Nürnberg BlaBlaCar 0
17:03 5:47 22:50 129,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
17:14 5:36 22:50 138,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
17:35 5:15 22:50 129,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
18:03 5:37 23:40 119,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 1
18:14 5:26 23:40 128,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
18:23 6:50 01:13 62,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
18:35 5:05 23:40 119,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 0
19:01 6:12 01:13 62,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
19:12 6:01 01:13 62,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
19:53 8:47 04:40 168 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
20:14 8:26 04:40 168 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
20:34 8:06 04:40 168 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
21:43 8:02 05:45 134,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 3
22:10 7:45 05:55 39,99 € St Georg Stadtrandsiedlung FlixBus 0
22:13 9:38 07:51 38,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 2
22:18 7:27 05:45 134,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 2
22:31 9:20 07:51 46,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2
22:41 7:04 05:45 134,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 1
22:51 9h 07:51 38,90 € Hamburg Hbf Erlangen Deutsche Bahn 1
22:53 10:42 09:35 46,90 € Hamburg Airport Erlangen Deutsche Bahn 3
22:57 8:55 07:52 54,90 € Hamburg-Harburg Erlangen Deutsche Bahn 2