Hamburg Lübeck Fri, 23.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:40 40 min 03:20 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
10:00 50 min 10:50 6 € Hamburg Wittenburg BlaBlaCar 0
13:00 40 min 13:40 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
14:00 1h 15:00 6 € Hamburg Wittenburg BlaBlaCar 0
14:20 40 min 15:00 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
14:30 40 min 15:10 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
14:50 50 min 15:40 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
16:00 40 min 16:40 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
16:00 40 min 16:40 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
18:00 40 min 18:40 2 € Hamburg Bargteheide BlaBlaCar 0
18:20 40 min 19:00 3 € Hamburg Bad Oldesloe BlaBlaCar 0
18:30 30 min 19:00 2 € Hamburg Trittau BlaBlaCar 0
19:40 1:10 20:50 6,19 € Hamburg Schönberg BlaBlaCar 0
20:20 50 min 21:10 5 € Hamburg Wahlstedt BlaBlaCar 0
21:10 40 min 21:50 2 € Hamburg Henstedt-Ulzburg BlaBlaCar 0
22:00 50 min 22:50 5 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0