Hamburg Neumünster Thu, 22.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:30 1h 07:30 6,19 € Hamburg Kiel BlaBlaCar 0
06:50 1h 07:50 7,49 € Hamburg Kiel BlaBlaCar 0
07:30 1:04 08:34 6,19 € Hamburg Kiel BlaBlaCar 0
07:40 50 min 08:30 4 € Hamburg Neumünster BlaBlaCar 0
08:00 40 min 08:40 3 € Norderstedt Neumünster BlaBlaCar 0
10:55 41 min 11:36 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
13:00 1h 14:00 7,49 € Hamburg Groß Vollstedt BlaBlaCar 0
14:20 40 min 15:00 4 € Hamburg Lübeck BlaBlaCar 0
15:30 50 min 16:20 4 € Bad Oldesloe Neumünster BlaBlaCar 0
16:30 1h 17:30 7,49 € Hamburg Kiel BlaBlaCar 0
17:00 1:30 18:30 7,49 € Barsbüttel Kiel BlaBlaCar 0
20:10 1:40 21:50 8,69 € Seevetal Owschlag BlaBlaCar 0
22:50 1h 23:50 8,69 € Hamburg Kiel BlaBlaCar 0
23:00 1:10 00:10 8,69 € Hamburg Kiel BlaBlaCar 0
23:10 1:20 00:30 7,49 € Barsbüttel Kiel BlaBlaCar 0
23:40 1:10 00:50 2,99 € Hamburg Kiel BlaBlaCar 0