Hamburg Schwerin, Meckl Sun, 25.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
12:30 1h 13:30 5 € Hamburg Wittenburg BlaBlaCar 0
13:03 1:37 14:37 35,20 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
13:18 1:16 14:37 35,20 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
13:40 1:10 14:50 5 € Hamburg Rastow BlaBlaCar 0
13:41 56 min 14:37 35,20 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
13:43 2:18 16:01 23 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
13:54 2:07 16:01 23 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
14:12 1:49 16:01 39,20 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 2
14:21 1:40 16:01 23 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
14:43 1:30 16:10 34,20 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
15:00 1h 16:00 4 € Hamburg Wittenburg BlaBlaCar 0
15:03 1:08 16:10 34,20 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
15:15 1:40 16:55 21,99 € St Georg Grunthalplatz 1 FlixBus 0
15:17 53 min 16:10 34,20 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
15:43 2:04 17:47 23 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
15:54 1:53 17:47 23 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
16:21 1:26 17:47 23 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
16:40 1:10 17:50 5 € Hamburg Ludwigslust BlaBlaCar 0
17:00 1h 18:00 5 € Hamburg Bandenitz BlaBlaCar 0
17:00 1:50 18:50 10 € Bad Segeberg Groß Godems BlaBlaCar 0
17:03 1:37 18:37 35,20 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
17:21 1:17 18:37 35,20 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
17:41 56 min 18:37 35,20 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
17:43 2:04 19:47 23 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
17:54 1:53 19:47 23 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
18:00 1:50 19:50 9 € Wrist Schwerin BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 6 € Hamburg Schwerin BlaBlaCar 0
18:21 1:26 19:47 23 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
18:30 1:30 20:00 6 € Hamburg Schwerin BlaBlaCar 0
18:30 1:30 20:00 6 € Hamburg Schwerin BlaBlaCar 0
19:03 1:34 20:37 27,90 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
19:18 1:19 20:37 27,90 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
19:20 1:17 20:37 30,90 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
19:30 1:20 20:50 7 € Hamburg Schwerin BlaBlaCar 0
19:43 54 min 20:37 27,90 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
19:43 2:04 21:47 23 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
19:53 2:05 21:58 38,90 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 2
19:54 1:53 21:47 23 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
20:10 1:30 21:40 9 € Hamburg Wismar BlaBlaCar 0
20:14 1:44 21:58 38,90 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 2
20:21 1:26 21:47 23 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
20:30 1:10 21:40 6 € Hamburg Neustadt-Glewe BlaBlaCar 0
20:34 1:24 21:58 38,90 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
21:00 1h 22:00 5 € Hamburg Wittendörp BlaBlaCar 0
21:03 1:34 22:37 21,90 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
21:13 2:18 23:31 38,90 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 2
21:18 1:19 22:37 21,90 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
21:20 1:17 22:37 24,90 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
21:32 1:59 23:31 38,90 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 2
21:33 2:38 00:11 28 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 3
21:43 2:28 00:11 28 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 3
21:43 54 min 22:37 21,90 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
21:51 1:40 23:31 38,90 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
22:07 2:04 00:11 28 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 2
22:13 2:06 00:19 23 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
22:30 1:49 00:19 23 € Hamburg-Harburg Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1
22:54 1:25 00:19 23 € Hamburg Hbf Schwerin Hbf Deutsche Bahn 0
23:53 2:05 01:58 23 € Hamburg Airport Schwerin Hbf Deutsche Bahn 1