Hamburg Zeitz Wed, 01.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:13 9:06 09:19 37,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 4
00:13 9:11 09:24 33,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
03:19 6h 09:19 37,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 3
03:19 6:05 09:24 33,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
03:31 5:48 09:19 37,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
03:31 5:53 09:24 33,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
04:53 4:41 09:34 45,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
05:00 4:34 09:34 45,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
05:06 5:13 10:19 37,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
05:27 4:07 09:34 45,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
05:53 4:41 10:34 98,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
06:10 4:24 10:34 98,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
06:34 4h 10:34 98,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
07:03 4:31 11:34 84,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
07:14 4:20 11:34 84,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
07:35 3:59 11:34 84,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
07:53 4:41 12:34 98,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
08:14 4:20 12:34 98,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
08:34 4h 12:34 98,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
09:03 4:31 13:34 76,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
09:14 4:20 13:34 76,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
09:36 3:58 13:34 76,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
09:53 4:41 14:34 84,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
10:14 4:20 14:34 84,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
10:34 4h 14:34 84,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
11:03 4:31 15:34 76,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
11:14 4:20 15:34 76,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
11:36 3:58 15:34 76,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
11:45 7:55 19:40 31,98 € St Georg Aylsdorf FlixBus 1
11:53 4:41 16:34 62,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
12:14 4:20 16:34 62,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
12:34 4h 16:34 62,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
13:03 4:31 17:34 84,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
13:14 4:20 17:34 84,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
13:36 3:58 17:34 84,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
14:03 4:31 18:34 62,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
14:14 4:20 18:34 62,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
14:35 3:59 18:34 62,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
15:03 4:31 19:34 84,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
15:14 4:20 19:34 84,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
15:36 3:58 19:34 84,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
15:53 4:43 20:36 76,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
16:15 4:21 20:36 76,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
16:34 4:02 20:36 76,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
17:03 4:33 21:36 76,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
17:14 4:22 21:36 76,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
17:35 4:01 21:36 76,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
18:03 4:43 22:46 76,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
18:14 4:32 22:46 76,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
18:35 4:11 22:46 76,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
19:03 4:58 00:01 45,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 2
19:18 4:43 00:01 45,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 2
19:23 10:18 05:41 34,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 4
19:38 4:23 00:01 45,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 1
20:01 9:40 05:41 34,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 3
21:13 9:37 06:50 52,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 3
21:31 9:19 06:50 52,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 3
21:51 8:59 06:50 52,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 2
21:53 8:49 06:42 37,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 5
22:13 8:29 06:42 42,90 € Hamburg Airport Zeitz Deutsche Bahn 6
22:28 8:14 06:42 37,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 4
22:41 8:01 06:42 37,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 4
22:46 7:56 06:42 42,90 € Hamburg Hbf Zeitz Deutsche Bahn 5
22:58 7:44 06:42 37,90 € Hamburg-Harburg Zeitz Deutsche Bahn 5