Köln Dresden Tue, 31.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:38 10:01 11:39 52,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
01:38 9:29 11:07 52,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 4
02:41 9:28 12:09 79,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
02:41 8:57 11:38 79,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
03:56 7:43 11:39 104,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
03:56 7:04 11:00 104,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
04:22 7:17 11:39 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
04:22 7:47 12:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
04:22 6:38 11:00 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
04:22 7:16 11:38 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
05:00 8h 13:00 32 € Köln Dresden BlaBlaCar 0
05:03 8:06 13:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
05:03 7:37 12:40 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
05:10 8:29 13:39 67,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
05:10 7:50 13:00 67,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
05:11 6:58 12:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
05:11 6:27 11:38 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
05:30 7h 12:30 38 € Köln Klipphausen BlaBlaCar 0
05:31 6:38 12:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
05:31 6:07 11:38 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
05:42 7:27 13:09 115,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
05:42 6:58 12:40 115,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
06:00 7:39 13:39 89,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
06:00 7h 13:00 89,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
06:23 7:16 13:39 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
06:23 7:46 14:09 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
06:23 6:37 13:00 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
06:23 7:15 13:38 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
06:31 7:08 13:39 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
06:31 6:29 13:00 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
06:41 7:28 14:09 89,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
06:41 6:57 13:38 89,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
07:01 10:34 17:35 33,99 € Trankgasse 11 Südvorstadt West FlixTrain 1
07:23 6:46 14:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
07:23 7:46 15:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
07:23 6:15 13:38 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
07:23 7:11 14:34 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
07:48 7:21 15:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
07:48 6:46 14:34 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
07:55 6:14 14:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
07:55 5:43 13:38 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
08:22 7:47 16:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
08:22 7:16 15:38 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
08:23 7:46 16:09 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
08:23 7:15 15:38 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
08:48 7:21 16:09 89,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
08:48 6:50 15:38 89,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
09:23 6:46 16:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
09:23 7:46 17:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
09:23 6:15 15:38 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
09:23 7:11 16:34 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
09:48 7:21 17:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
09:48 6:46 16:34 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
09:55 6:14 16:09 115,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
09:55 5:43 15:38 115,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
10:18 6:51 17:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
10:18 6:29 16:47 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
10:23 7:46 18:09 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
10:23 7:15 17:38 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
10:24 6:45 17:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
10:24 6:23 16:47 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
10:45 6:24 17:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
10:45 7:24 18:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
10:45 6:02 16:47 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
10:45 6:53 17:38 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
10:48 7:21 18:09 89,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
10:48 6:50 17:38 89,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
11:23 7:46 19:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
11:23 7:04 18:27 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
11:48 7:21 19:09 115,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
11:48 6:39 18:27 115,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
11:55 6:14 18:09 115,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
11:55 5:43 17:38 115,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
12:18 6:51 19:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
12:18 6:28 18:46 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
12:23 6:46 19:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
12:23 7:46 20:09 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
12:23 6:23 18:46 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
12:23 7:15 19:38 89,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
12:31 6:38 19:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
12:31 6:15 18:46 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
12:43 8:26 21:09 67,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
12:43 8:03 20:46 67,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
12:48 7:21 20:09 89,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
12:48 6:50 19:38 89,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
13:00 7:30 20:30 34 € Langenfeld (Rheinland) Dresden BlaBlaCar 0
13:23 6:46 20:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
13:23 7:46 21:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
13:23 6:15 19:38 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
13:23 7:04 20:27 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
13:48 7:21 21:09 115,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
13:48 6:39 20:27 115,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
13:55 6:14 20:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
13:55 5:43 19:38 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
14:23 6:46 21:09 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
14:23 7:46 22:09 79,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
14:23 6:23 20:46 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
14:23 7:15 21:38 79,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
14:27 6:42 21:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
14:27 6:19 20:46 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
14:31 6:38 21:09 115,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
14:31 6:15 20:46 115,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
14:43 8:26 23:09 67,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
14:43 8:03 22:46 67,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
14:48 7:21 22:09 89,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
14:48 6:50 21:38 89,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
15:20 10:30 01:50 43,98 € Flughafen Südvorstadt West FlixBus 1
15:23 6:46 22:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
15:23 7:46 23:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
15:23 6:15 21:38 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
15:23 7:17 22:40 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
15:48 7:21 23:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
15:48 6:52 22:40 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
15:55 6:14 22:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
15:55 5:43 21:38 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
16:20 6:49 23:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
16:20 6:26 22:46 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
16:23 6:46 23:09 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
16:23 6:23 22:46 95,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
16:23 7:15 23:38 79,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
16:31 6:38 23:09 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
16:31 6:15 22:46 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
16:48 11:51 04:39 79,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
16:48 6:50 23:38 79,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
17:23 11:16 04:39 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
17:23 6:15 23:38 115,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
17:28 11:11 04:39 95,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
17:28 6:10 23:38 95,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
17:31 11:08 04:39 115,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
17:31 6:07 23:38 115,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
18:23 11:46 06:09 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
18:23 11:46 06:09 88,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 6
18:23 11:18 05:41 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 4
18:23 11:18 05:41 88,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 5
18:27 11:42 06:09 62,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
18:27 11:14 05:41 62,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
18:48 11:21 06:09 88,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
18:48 10:53 05:41 88,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 4
19:03 11:36 06:39 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
19:03 10:59 06:02 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
19:09 12h 07:09 63,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
19:09 11:32 06:41 63,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
19:28 11:11 06:39 98,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
19:28 10:34 06:02 98,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
20:23 11:16 07:39 65,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
20:23 10:42 07:05 65,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
20:55 10:44 07:39 65,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
20:55 10:10 07:05 65,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
21:00 9:30 06:30 61,98 € Flughafen Südvorstadt West FlixBus 1
21:40 11:15 08:55 48,98 € Flughafen Südvorstadt West FlixBus 1
22:48 9:21 08:09 52,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
22:48 9:51 08:39 44,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
22:48 8:49 07:37 52,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 4
22:48 9:19 08:07 44,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
23:15 8:54 08:09 52,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
23:15 9:24 08:39 44,90 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
23:15 8:22 07:37 52,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
23:15 8:52 08:07 44,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
23:23 10:46 10:09 127,50 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
23:23 10:15 09:38 38,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 4
23:27 10:42 10:09 127,50 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
23:27 10:11 09:38 38,90 € Köln/Bonn Flughafen Dresden Hbf Deutsche Bahn 4
23:31 10:38 10:09 127,50 € Köln Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
23:31 10:07 09:38 38,90 € Köln Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 4