Köln Eindhoven Sun, 26.05.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:10 2:35 08:45 16,98 € Flughafen John F Kennedylaan 2 FlixBus 0
09:00 1:10 10:10 7,49 € Düsseldorf Weeze BlaBlaCar 0
09:45 3:45 13:30 25,98 € Flughafen John F Kennedylaan 2 FlixBus 0
13:00 1h 14:00 7,49 € Düsseldorf Weeze BlaBlaCar 0
13:20 3:40 17:00 20,98 € Flughafen John F Kennedylaan 2 FlixBus 0
15:00 2:35 17:35 13,98 € Flughafen John F Kennedylaan 2 FlixBus 0
16:01 3:44 19:45 31,97 € Trankgasse 11 John F Kennedylaan 2 FlixTrain 1
16:30 3:45 20:15 16,98 € Flughafen John F Kennedylaan 2 FlixBus 0
17:30 50 min 18:20 4,99 € Dormagen Roermond BlaBlaCar 0
18:30 50 min 19:20 3,99 € Düsseldorf Roermond BlaBlaCar 0