Köln Gießen Sun, 03.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
14:55 2:35 17:33 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
15:23 2:51 18:14 45,90 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
15:26 2:47 18:14 45,90 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 3
15:31 3:15 18:46 42,70 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
15:41 3:51 19:33 73,10 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
15:53 2:42 18:35 100,30 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
16:00 1:40 17:40 9,99 € Sankt Augustin Gießen BlaBlaCar 0
16:09 2:26 18:35 100,30 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 3
16:20 2:15 18:35 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 1
16:23 2:39 19:02 97,40 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
16:26 3:20 19:46 42,70 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
16:31 2:31 19:02 97,40 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
16:31 3:15 19:46 42,70 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
16:53 2:40 19:33 100,30 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
16:56 2:37 19:33 100,30 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 3
17:00 2h 19:00 10,99 € Bonn Gießen BlaBlaCar 0
17:20 2h 19:20 14,89 € Köln Gießen BlaBlaCar 0
17:23 2:51 20:14 24,90 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
17:23 2:40 20:03 97,40 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
17:26 2:48 20:14 24,90 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 3
17:28 2:05 19:33 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 1
17:31 2:32 20:03 97,40 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
17:31 3:15 20:46 42,70 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
17:41 3:29 21:10 62,50 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 3
17:55 2:28 20:23 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 3
17:56 2:39 20:35 100,30 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
18:00 1:50 19:50 9,99 € Bonn Gießen BlaBlaCar 0
18:10 1:20 19:30 9,99 € Köln Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
18:18 2:17 20:35 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 1
18:20 3h 21:20 18,48 € Köln Friedberg (Hessen) BlaBlaCar 0
18:23 2:39 21:02 97,40 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
18:26 3:21 21:47 42,70 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
18:30 1:40 20:10 12,29 € Köln Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
18:31 2:31 21:02 97,40 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
18:31 3:16 21:47 42,70 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
18:38 3:57 22:35 69,70 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 3
18:53 2:40 21:33 91,40 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
18:55 2:29 21:28 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
18:56 2:37 21:33 93,90 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 3
19:09 2:54 22:03 97,40 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
19:10 2h 21:10 14,89 € Köln Gießen BlaBlaCar 0
19:23 2:40 22:03 100,30 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 3
19:26 3:20 22:46 42,70 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
19:28 2:05 21:33 87,90 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 1
19:31 3:15 22:46 42,70 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
19:40 1:30 21:10 8,69 € Leverkusen Haiger BlaBlaCar 0
19:41 3:47 23:28 72,40 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 3
19:55 2:08 22:03 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
19:56 2:39 22:35 79,90 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
20:00 1:40 21:40 7,49 € Köln Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
20:09 2:53 23:02 83,40 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
20:18 2:17 22:35 100,30 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 1
20:24 2:38 23:02 83,40 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
20:30 1:30 22:00 8,69 € Köln Burbach BlaBlaCar 0
21:21 2:40 00:01 42,70 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 1
21:26 2:35 00:01 42,70 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
21:28 2:50 00:18 89,90 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 3
21:55 3:52 01:47 69,90 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 3
23:22 6:26 05:48 43,40 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
23:26 6:22 05:48 69,90 € Köln/Bonn Flughafen Gießen Deutsche Bahn 2
23:31 6:17 05:48 43,40 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 2
23:55 5:53 05:48 69,90 € Köln Hbf Gießen Deutsche Bahn 1