Köln Jena Thu, 02.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
09:09 5:06 14:16 110,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
09:09 7:06 16:16 96 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
09:18 6:23 15:41 94,70 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
09:18 6:26 15:44 87,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 1
09:25 4:51 14:16 110,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
09:39 7:02 16:41 102,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
09:43 6:30 16:16 96 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
09:55 5:39 15:41 128,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
10:24 5:17 15:41 110,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
10:24 7:17 17:41 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
10:45 4:56 15:41 110,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
10:53 6:48 17:41 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
11:13 7:03 18:16 86,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
11:13 7:28 18:41 86,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 1
11:16 5h 16:16 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
11:16 6:25 17:41 114,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
11:21 4:55 16:16 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
11:24 6:52 18:16 78,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
11:39 7:02 18:41 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
11:53 6:23 18:16 78,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
12:24 5:17 17:41 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
12:24 7:17 19:41 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
12:31 5:10 17:41 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
12:44 7:57 20:41 78,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
12:53 6:45 19:41 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
13:13 7:03 20:16 78,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
13:13 7:28 20:41 78,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 1
13:16 5h 18:16 110,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
13:16 6:25 19:41 126,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
13:24 4:52 18:16 110,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
13:24 5:39 19:03 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
13:24 6:52 20:16 78,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
13:53 6:23 20:16 78,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
13:55 5:08 19:03 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
14:24 5:17 19:41 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 5
14:31 5:10 19:41 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 5
14:44 6:57 21:41 102,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
15:16 5h 20:16 88,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
15:16 6:25 21:41 104,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
15:18 6:58 22:16 59,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 1
15:24 6:52 22:16 78,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 5
15:25 4:51 20:16 88,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
15:53 6:23 22:16 78,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
16:20 4:40 21:00 24 € Köln Jena BlaBlaCar 0
17:24 4:52 22:16 88,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
17:31 4:45 22:16 88,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
17:38 7:47 01:25 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
18:19 7:06 01:25 84,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
18:24 7:01 01:25 98,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
18:31 6:54 01:25 98,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
19:00 9:15 04:15 44,98 € Flughafen Am Volksbad FlixBus 1
19:16 9:57 05:13 84,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
19:21 9:52 05:13 84,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
19:24 10:05 05:29 84,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
19:53 9:36 05:29 84,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
20:36 8:53 05:29 88,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
20:54 8:35 05:29 88,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
22:30 8:07 06:37 68,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
22:30 8:11 06:41 68,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
22:43 7:54 06:37 68,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
22:43 7:58 06:41 68,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
23:13 8:28 07:41 61,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 2
23:24 7:13 06:37 51,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
23:28 7:09 06:37 51,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
23:28 7:13 06:41 51,90 € Köln/Bonn Flughafen Jena Saalbf Deutsche Bahn 3
23:30 4:10 03:40 14 € Troisdorf Erfurt BlaBlaCar 0
23:34 7:03 06:37 51,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 4
23:34 7:07 06:41 51,90 € Köln Hbf Jena Saalbf Deutsche Bahn 3