Köln Koblenz am Rhein Thu, 02.12.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:24 2:21 04:45 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
02:24 2:35 04:59 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
02:41 2:04 04:45 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
02:41 2:18 04:59 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
03:19 2:26 05:50 34,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 2
03:19 2:17 05:41 44,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
03:32 2:13 05:50 34,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 2
03:32 2:04 05:41 44,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
03:56 2:45 06:41 44,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 3
04:22 2:19 06:41 44,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
04:24 2:10 06:34 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
04:55 1:39 06:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
04:55 2:04 06:59 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
05:24 1:22 06:46 22,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
05:24 1:35 06:59 22,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
05:32 1:21 06:53 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
05:32 1:43 07:15 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
05:37 1:09 06:46 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
05:37 1:22 06:59 22,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
05:38 1:34 07:12 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
05:38 1:51 07:29 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
05:50 1:22 07:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
05:50 1:39 07:29 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
05:56 1:38 07:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
05:56 1:41 07:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
05:56 1:53 07:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
06:03 1:34 07:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
06:03 1:46 07:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
06:09 1:42 07:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
06:30 1:40 08:10 6 € Köln Idstein BlaBlaCar 0
06:32 1:19 07:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
06:50 1:22 08:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
06:50 1:43 08:33 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
06:53 1h 07:53 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
06:53 1:40 08:33 22,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
06:56 1:38 08:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
06:56 1:41 08:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
06:56 1:53 08:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
07:03 1:14 08:17 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
07:03 1:34 08:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
07:03 1:30 08:33 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
07:03 1:46 08:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
07:24 1:39 09:03 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
07:50 1:22 09:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
07:50 1:59 09:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
07:53 58 min 08:51 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
07:53 1:10 09:03 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
07:56 1:23 09:19 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 2
07:56 1:41 09:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
07:56 1:53 09:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
07:59 1:35 09:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
08:00 1h 09:00 5 € Erpel Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
08:04 1:33 09:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
08:04 1:45 09:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
08:07 1:12 09:19 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
08:07 1:52 09:59 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
08:09 1:42 09:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
08:24 1:51 10:15 22,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
08:32 1:19 09:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
08:50 1:22 10:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
08:50 1:59 10:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
08:53 1h 09:53 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
08:53 1:22 10:15 21,80 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
08:56 1:23 10:19 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 2
08:56 1:41 10:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
08:56 1:53 10:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
09:01 1:33 10:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
09:03 1:16 10:19 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
09:03 1:34 10:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
09:03 1:46 10:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
09:09 1:49 10:58 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
09:43 1:03 10:46 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
09:43 1:15 10:58 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
09:50 1:22 11:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
09:50 1:59 11:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
09:56 1:41 11:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
09:56 1:53 11:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
10:01 1:33 11:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
10:01 1:15 11:16 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
10:03 1:34 11:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
10:03 1:46 11:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
10:24 1:34 11:58 22,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
10:50 1:22 12:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
10:53 53 min 11:46 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
10:53 1:05 11:58 21,80 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
10:56 1:22 12:18 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 2
10:56 1:41 12:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
10:56 1:46 12:42 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 3
10:56 1:53 12:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
11:01 1:33 12:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
11:03 1:15 12:18 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
11:03 1:34 12:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
11:03 1:39 12:42 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
11:03 1:46 12:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
11:09 1:42 12:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
11:24 1:39 13:03 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
11:32 1:19 12:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
11:50 1:22 13:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
11:50 1:38 13:28 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
11:53 59 min 12:52 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
11:53 1:10 13:03 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
11:56 1:41 13:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
11:56 1:53 13:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
11:59 1:35 13:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
12:03 1:34 13:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
12:03 1:46 13:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
12:09 1:42 13:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
12:32 1:19 13:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
12:50 1:22 14:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
12:50 1:43 14:33 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
12:53 59 min 13:52 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
12:53 1:40 14:33 21,80 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
12:56 1:41 14:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
12:56 1:53 14:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
12:59 1:35 14:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
13:03 1:34 14:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
13:03 1:46 14:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
13:09 1:42 14:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
13:09 1:54 15:03 24,10 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
13:24 1:51 15:15 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
13:32 1:19 14:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
13:32 1:31 15:03 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
13:50 1:21 15:11 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
13:50 1:52 15:42 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
13:53 1:01 14:54 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
13:53 1:22 15:15 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
13:56 1:22 15:18 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 2
13:56 1:41 15:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
13:56 1:46 15:42 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 3
13:56 1:53 15:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
14:00 1:34 15:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
14:03 1:15 15:18 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
14:03 1:34 15:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
14:03 1:39 15:42 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
14:03 1:46 15:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
14:09 1:42 15:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
14:24 1:40 16:04 22,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
14:30 1:40 16:10 9 € Mönchengladbach Mülheim-Kärlich BlaBlaCar 0
14:32 1:19 15:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
14:50 1:22 16:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
14:50 1:39 16:29 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
14:53 59 min 15:52 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
14:53 1:11 16:04 21,80 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
14:56 1:41 16:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
14:56 1:53 16:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
14:57 1:19 16:16 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
14:57 1:32 16:29 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
14:59 1:35 16:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
15:03 1:34 16:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
15:03 1:46 16:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
15:09 1:42 16:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
15:09 1:54 17:03 24,10 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
15:24 1:51 17:15 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
15:32 1:19 16:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
15:32 1:31 17:03 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
15:50 1:22 17:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
15:50 1:38 17:28 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
15:53 1:01 16:54 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
15:53 1:22 17:15 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
15:56 1:41 17:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
15:56 1:53 17:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
16:00 1:36 17:36 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
16:03 1:34 17:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
16:03 1:46 17:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
16:09 1:42 17:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
16:10 1:30 17:40 7 € Köln Idstein BlaBlaCar 0
16:24 1:51 18:15 22,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
16:32 1:19 17:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
16:50 1:22 18:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
16:50 1:38 18:28 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
16:53 59 min 17:52 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
16:53 1:22 18:15 21,80 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
16:56 1:41 18:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
16:56 1:53 18:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
16:59 1:35 18:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
17:03 1:34 18:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
17:03 1:46 18:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
17:09 1:42 18:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
17:09 1:55 19:04 24,10 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
17:10 1:10 18:20 4 € Köln Montabaur BlaBlaCar 0
17:24 1:51 19:15 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
17:32 1:19 18:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
17:32 1:32 19:04 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
17:50 1:22 19:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
17:50 1:38 19:28 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
17:53 1:01 18:54 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
17:53 1:22 19:15 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
17:56 1:41 19:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
17:56 1:53 19:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
18:00 1:34 19:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
18:03 1:18 19:21 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
18:03 1:34 19:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
18:03 1:46 19:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
18:09 1:42 19:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
18:10 1:40 19:50 6 € Köln Koblenz BlaBlaCar 0
18:24 1:51 20:15 22,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
18:32 1:19 19:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
18:50 1:22 20:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
18:50 1:59 20:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
18:53 59 min 19:52 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
18:53 1:22 20:15 21,80 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
18:56 1:41 20:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
18:56 1:53 20:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
18:59 1:35 20:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
19:03 1:34 20:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
19:03 1:46 20:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
19:09 1:42 20:51 23,70 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
19:24 1:51 21:15 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
19:32 1:19 20:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
19:40 1:20 21:00 5 € Köln Limburg an der Lahn BlaBlaCar 0
19:50 1:22 21:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
19:50 1:59 21:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
19:53 1:01 20:54 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
19:53 1:22 21:15 19,90 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
19:56 1:41 21:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
19:56 1:53 21:49 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
20:00 1:34 21:34 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
20:03 1:34 21:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
20:03 1:46 21:49 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
20:32 1:19 21:51 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
20:32 1:43 22:15 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
20:38 1:34 22:12 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
20:49 1:14 22:03 19,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
20:49 1:26 22:15 21,80 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
20:50 1:13 22:03 20,40 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
20:50 1:22 22:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
20:50 1:25 22:15 22,30 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
20:50 2:08 22:58 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
20:56 1:41 22:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
20:56 2:02 22:58 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
21:03 1:34 22:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
21:03 1:55 22:58 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
21:24 1:30 22:54 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
21:34 1:20 22:54 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
21:38 1:34 23:12 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
21:38 1:47 23:25 22,30 € Köln Hbf Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
21:40 1:52 23:32 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
21:50 1:22 23:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
21:50 1:35 23:25 20,50 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 1
21:56 1:41 23:37 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
22:01 1:36 23:37 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
22:24 1:29 23:53 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
22:34 1:19 23:53 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
22:38 1:34 00:12 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
22:40 1:52 00:32 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
22:50 1:22 00:12 19,50 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 0
23:24 1:25 00:49 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
23:24 5:18 04:42 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
23:28 1:21 00:49 17,90 € Köln/Bonn Flughafen Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
23:28 5:14 04:42 19,90 € Köln/Bonn Flughafen Niederlahnstein Deutsche Bahn 2
23:34 1:15 00:49 17,90 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1
23:40 1:52 01:32 22 € Köln Hbf Koblenz Hbf Deutsche Bahn 1