Leipzig Dortmund Sun, 27.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:20 9:57 10:17 52,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 4
00:25 5:05 05:30 19,99 € Leipzig Zentrum Ost Innenstadt Nord FlixBus 0
05:02 5:46 10:48 45,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 2
06:16 4:54 11:10 38,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
06:48 4:26 11:14 35,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
07:16 4:54 12:10 44,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
07:42 5:07 12:49 44,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 2
08:18 4:52 13:10 69,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
08:55 5:55 14:50 29,99 € Leipzig Zentrum Ost Innenstadt Nord FlixBus 0
09:17 4:53 14:10 89,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
09:25 5:25 14:50 29,99 € Hartmannsdorf Innenstadt Nord FlixBus 0
10:16 4:54 15:10 89,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
11:16 4:54 16:10 99,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
11:42 5:07 16:49 73,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
12:16 4:54 17:10 130,50 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
12:48 4:26 17:14 104,80 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
13:16 4:54 18:10 130,50 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
13:30 6:53 20:23 75,98 € Leipzig Zentrum Ost Innenstadt West FlixBus 1
14:16 4:54 19:10 130,50 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
15:16 4:54 20:10 99,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
15:30 4h 19:30 25 € Zwenkau Werl BlaBlaCar 0
16:16 5:01 21:17 108,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 2
16:16 5:03 21:19 99,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
16:38 5:15 21:53 59,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
17:16 5:03 22:19 99,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
18:00 5h 23:00 20 € Halle (Saale) Essen BlaBlaCar 0
18:16 5:01 23:17 130,50 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 2
18:16 5:04 23:20 130,50 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
18:48 6h 00:48 79,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
19:16 6:14 01:30 44,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
19:33 5:57 01:30 68,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 3
19:33 7:55 03:28 79,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 1
19:48 7:40 03:28 105,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 2
22:18 7:26 05:44 41,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 2
22:23 7:21 05:44 41,90 € Leipzig Hbf Dortmund Hbf Deutsche Bahn 3
22:30 5:30 04:00 32 € Leipzig Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
22:40 5:10 03:50 41,99 € Leipzig Zentrum Ost Innenstadt Nord FlixBus 0