Leipzig Kornwestheim Sun, 27.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
07:50 6h 13:50 25 € Leipzig Stuttgart BlaBlaCar 0
08:00 5:10 13:10 28 € Machern Weinsberg BlaBlaCar 0
10:00 5h 15:00 19 € Leipzig Weinsberg BlaBlaCar 0
10:00 9h 19:00 59,98 € Leipzig Zentrum Ost Bahnhofstraße 87 FlixBus 1
11:00 6h 17:00 25 € Leipzig Esslingen am Neckar BlaBlaCar 0
11:30 5:10 16:40 22 € Leipzig Neckarsulm BlaBlaCar 0
11:30 5:30 17:00 31 € Leuna Wernau (Neckar) BlaBlaCar 0
12:50 5:40 18:30 26 € Schkeuditz Leinfelden-Echterdingen BlaBlaCar 0
13:00 5:40 18:40 25 € Leipzig Weil der Stadt BlaBlaCar 0
14:30 4:40 19:10 27 € Halle (Saale) Weinsberg BlaBlaCar 0
16:00 5:30 21:30 35 € Leipzig Ditzingen BlaBlaCar 0
16:20 4:40 21:00 21 € Leuna Weinsberg BlaBlaCar 0
17:00 5:20 22:20 24 € Leipzig Stuttgart BlaBlaCar 0
19:30 5:50 01:20 26 € Halle (Saale) Stuttgart BlaBlaCar 0
23:20 6h 05:20 25 € Leipzig Stuttgart BlaBlaCar 0