Leipzig Weimar, Thür Sun, 29.01.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:33 2:51 03:24 19,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
02:26 3:10 05:36 24,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 2
04:00 1:50 05:50 8 € Leipzig Erfurt BlaBlaCar 0
05:19 1:21 06:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
05:58 1:13 07:11 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
06:19 1:21 07:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
06:48 1:02 07:50 30,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
07:19 1:21 08:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
07:48 1:02 08:50 39,10 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
08:00 1:20 09:20 5 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
08:19 1:21 09:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
08:48 1:02 09:50 30,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
09:19 1:21 10:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
09:48 1:02 10:50 39,10 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
10:19 1:21 11:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
10:30 1:20 11:50 6 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
10:48 1:02 11:50 34,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
11:19 1:21 12:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
11:30 1:20 12:50 5 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
11:30 1h 12:30 4 € Leipzig Bad Klosterlausnitz BlaBlaCar 0
12:19 1:21 13:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
12:48 1:02 13:50 34,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
12:50 50 min 13:40 4 € Schkeuditz Eisenberg BlaBlaCar 0
13:00 50 min 13:50 4 € Schkeuditz Sankt Gangloff BlaBlaCar 0
13:19 1:21 14:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
13:48 1:02 14:50 39,10 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
13:49 1:09 14:58 17,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
14:00 1:40 15:40 6 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
14:19 1:21 15:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
14:48 1:02 15:50 34,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
15:00 2:20 17:20 7 € Leisnig Jena BlaBlaCar 0
15:00 1:10 16:10 6 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
15:00 1:30 16:30 8 € Leipzig Weimar BlaBlaCar 0
15:10 1h 16:10 4 € Schkeuditz Triptis BlaBlaCar 0
15:19 1:21 16:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
15:48 1:02 16:50 39,10 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
16:00 1:10 17:10 7 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
16:19 1:21 17:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
16:20 1:20 17:40 5 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
16:30 1:20 17:50 8 € Leipzig Mellingen BlaBlaCar 0
16:40 2:10 18:50 10 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
16:40 2:20 19:00 15 € Markkleeberg Erfurt BlaBlaCar 0
16:48 1:02 17:50 34,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
17:00 1:20 18:20 9 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
17:19 1:21 18:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
17:40 1h 18:40 6 € Merseburg Jena BlaBlaCar 0
17:48 1:02 18:50 34,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
18:00 40 min 18:40 4 € Halle (Saale) Teuchern BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 7 € Leipzig Schleifreisen BlaBlaCar 0
18:19 1:21 19:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
18:30 1:10 19:40 6 € Schkeuditz Jena BlaBlaCar 0
18:40 1:10 19:50 5 € Leipzig Schleifreisen BlaBlaCar 0
18:48 1:02 19:50 34,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
19:00 50 min 19:50 4 € Leipzig Heidegrund BlaBlaCar 0
19:10 1:40 20:50 7 € Leipzig Erfurt BlaBlaCar 0
19:10 1h 20:10 5 € Landsberg Bad Klosterlausnitz BlaBlaCar 0
19:19 1:21 20:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
19:30 1h 20:30 6 € Schkeuditz Triptis BlaBlaCar 0
19:40 50 min 20:30 4 € Schkeuditz Naumburg (Saale) BlaBlaCar 0
19:40 1h 20:40 4 € Schkeuditz Hermsdorf BlaBlaCar 0
19:48 1:02 20:50 34,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
19:50 1:10 21:00 7 € Leipzig Triptis BlaBlaCar 0
19:52 1:15 21:07 19,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
20:00 1:50 21:50 12 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
20:00 1:20 21:20 5 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
20:19 1:21 21:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
20:40 1:10 21:50 5 € Leipzig Jena BlaBlaCar 0
20:50 1:30 22:20 7 € Halle (Saale) Erfurt BlaBlaCar 0
20:50 1:30 22:20 9 € Schkeuditz Erfurt BlaBlaCar 0
20:50 1:14 22:04 26,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
21:19 1:21 22:40 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
21:48 1:26 23:14 21,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
22:19 1:25 23:44 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 0
22:55 1:07 00:02 30,90 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 1
23:00 1h 00:00 6 € Leipzig Schleifreisen BlaBlaCar 0
23:21 1:47 01:08 18,60 € Leipzig Hbf Weimar Deutsche Bahn 2