München BEOGRAD Fri, 01.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
06:00 14h 20:00 54,99 € Ludwigsvorstadt BEOGRAD FlixBus 0
10:00 17:10 03:10 116,98 € Ludwigsvorstadt BEOGRAD FlixBus 1
11:30 10:50 22:20 50 € München Belgrad BlaBlaCar 0
17:00 11:10 04:10 70 € München Belgrad BlaBlaCar 0
18:00 9:56 03:56 45 € München Belgrad BlaBlaCar 0
18:00 12:30 06:30 42 € München Belgrad BlaBlaCar 0
18:00 14h 08:00 59,99 € Ludwigsvorstadt BEOGRAD FlixBus 0
18:25 19:05 13:30 137,97 € Freimann BEOGRAD FlixBus 2
22:00 15:30 13:30 61,98 € Ludwigsvorstadt BEOGRAD FlixBus 1
22:40 19:50 18:30 91,97 € Ludwigsvorstadt BEOGRAD FlixBus 2