München Baden Baden Tue, 28.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
03:24 3:52 07:16 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
05:22 3:54 09:16 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
06:46 3:45 10:31 68,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
07:28 3:59 11:27 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
08:47 3:42 12:29 42,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
09:27 4h 13:27 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
09:47 4:18 14:05 29,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 2
10:28 3:59 14:27 40,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 2
11:28 3:59 15:27 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
11:40 3:40 15:20 16 € München Karlsruhe BlaBlaCar 0
12:27 3:29 15:56 40,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 2
12:47 3:40 16:27 42,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
13:28 3:59 17:27 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
13:47 4:05 17:52 39,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
14:46 3:44 18:30 46,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
15:00 3:30 18:30 13 € München Wörth am Rhein BlaBlaCar 0
15:28 3:59 19:27 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
16:46 3:30 20:16 39,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
17:28 4h 21:28 45,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
17:30 4h 21:30 22 € München Kehl BlaBlaCar 0
18:00 3:50 21:50 17 € München Karlsruhe BlaBlaCar 0
18:44 3:32 22:16 39,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 1
19:28 4:21 23:49 42,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 2
20:44 4:15 00:59 34,90 € München Hbf Baden-Baden Deutsche Bahn 2
21:20 3:50 01:10 17 € München Karlsruhe BlaBlaCar 0