München Gera Fri, 07.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:27 4:28 08:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 2
05:56 3:59 09:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
05:56 3:59 09:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
06:00 4:20 10:20 29 € Starnberg Bad Klosterlausnitz BlaBlaCar 0
06:56 3:59 10:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
07:55 3:58 11:53 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
08:55 3:58 12:53 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
09:55 3:58 13:53 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
10:55 4h 14:55 124,90 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
11:00 4:20 15:20 19 € München Zwickau BlaBlaCar 0
11:00 3:10 14:10 16 € Allershausen Plauen BlaBlaCar 0
11:00 4:10 15:10 18 € München Zwickau BlaBlaCar 0
11:56 3:59 15:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
11:56 3:59 15:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
12:00 3:50 15:50 20 € München Sankt Gangloff BlaBlaCar 0
12:30 3:50 16:20 25 € München Bad Klosterlausnitz BlaBlaCar 0
12:30 3:30 16:00 17 € Erding Plauen BlaBlaCar 0
12:30 3:50 16:20 15 € München Bad Klosterlausnitz BlaBlaCar 0
12:55 3:58 16:53 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
13:46 4:07 17:53 124,90 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
13:54 3:59 17:53 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
14:00 3:30 17:30 18 € München Treuen BlaBlaCar 0
14:56 3:59 18:55 124,90 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
15:30 3:50 19:20 20 € München Münchenbernsdorf BlaBlaCar 0
15:56 3:57 19:53 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
16:00 4h 20:00 18 € Freising Zwickau BlaBlaCar 0
16:55 4h 20:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
17:00 5h 22:00 17 € München Zwickau BlaBlaCar 0
17:19 4:31 21:50 100,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 3
17:56 3:59 21:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
17:56 3:59 21:55 132,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
18:56 3:59 22:55 102,90 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
19:56 4:07 00:03 102,90 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
20:00 4h 00:00 22 € München Jena BlaBlaCar 0
21:00 4:20 01:20 25 € München Jena BlaBlaCar 0
21:30 11:40 09:10 35,98 € Ludwigsvorstadt Bahnhofstr. 13a FlixBus 1
21:51 9:30 07:21 63,90 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 1
23:00 6:44 05:44 101,60 € München Hbf Gera Hbf Deutsche Bahn 2