München Heidelberg, Neckar Tue, 27.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:50 4:50 05:40 25,99 € Ludwigsvorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
04:00 4h 08:00 25 € München Mühlhausen BlaBlaCar 0
05:50 5:35 11:25 16,99 € Ludwigsvorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
07:45 4:45 12:30 16,99 € Ludwigsvorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
08:05 6:10 14:15 21,99 € Ludwigsvorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
09:00 3:10 12:10 23,59 € München Karlsruhe BlaBlaCar 0
10:00 4h 14:00 28,49 € München Mannheim BlaBlaCar 0
10:00 4:45 14:45 16,99 € Ludwigsvorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
11:45 4:35 16:20 16,99 € Ludwigsvorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
14:00 4:20 18:20 23,59 € München Frankenthal BlaBlaCar 0
16:00 3:40 19:40 24,79 € München Sternenfels BlaBlaCar 0
18:00 4h 22:00 22,29 € München Mannheim BlaBlaCar 0
19:35 4:25 00:00 16,99 € Ludwigsvorstadt Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0