München Konstanz Thu, 23.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:40 2h 07:40 9 € München Wangen im Allgäu BlaBlaCar 0
06:20 2:50 09:10 13 € München Schwende BlaBlaCar 0
08:05 3:45 11:50 24,99 € Ludwigsvorstadt Döbeleplatz FlixBus 0
08:05 3:35 11:40 24,99 € Ludwigsvorstadt Staad FlixBus 0
11:00 4:20 15:20 11 € Gauting Tuttlingen BlaBlaCar 0
11:40 8h 19:40 38 € München St. Gallen BlaBlaCar 0
12:30 2:30 15:00 12 € Neubiberg Friedrichshafen BlaBlaCar 0
13:00 2h 15:00 8 € Unterhaching Lindau (Bodensee) BlaBlaCar 0
13:05 3:45 16:50 24,99 € Ludwigsvorstadt Döbeleplatz FlixBus 0
13:05 3:35 16:40 24,99 € Ludwigsvorstadt Staad FlixBus 0
14:00 2h 16:00 6 € Unterhaching Wangen im Allgäu BlaBlaCar 0
14:50 3:45 18:35 24,99 € Ludwigsvorstadt Döbeleplatz FlixBus 0
14:50 3:35 18:25 24,99 € Ludwigsvorstadt Staad FlixBus 0
16:35 3:45 20:20 24,99 € Ludwigsvorstadt Döbeleplatz FlixBus 0
16:35 3:35 20:10 24,99 € Ludwigsvorstadt Staad FlixBus 0
17:40 3:10 20:50 15 € München Ravensburg BlaBlaCar 0