München Kraków Mon, 26.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:25 18:50 18:15 64,98 € Freimann Kraków FlixBus 1
00:15 19h 19:15 101,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
05:30 15:55 21:25 54,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
06:00 14:30 20:30 69,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
07:30 14:40 22:10 64,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
07:30 15h 22:30 69,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
08:15 15:30 23:45 59,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
10:15 17:45 04:00 61,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
10:15 16:50 03:05 54,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
10:40 17:20 04:00 61,98 € Freimann Kraków FlixBus 1
10:40 16:25 03:05 54,98 € Freimann Kraków FlixBus 1
11:00 11h 22:00 83,99 € München Krakau BlaBlaCar 0
13:10 16h 05:10 59,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
13:10 15:30 04:40 54,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
13:30 15:50 05:20 59,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
13:30 15:20 04:50 59,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
16:00 14:50 06:50 74,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
16:00 14:20 06:20 69,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
17:00 16:50 09:50 60,98 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
17:00 15h 08:00 59,48 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1
20:50 13:15 10:05 58,99 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 0
20:50 12:45 09:35 62,99 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 0
20:50 13:35 10:25 58,99 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 0
21:15 19:25 16:40 58,98 € Freimann Kraków FlixBus 1
21:15 13:10 10:25 54,99 € Freimann Kraków FlixBus 0
21:15 12:50 10:05 54,99 € Freimann Kraków FlixBus 0
21:15 12:20 09:35 58,99 € Freimann Kraków FlixBus 0
22:05 16:30 14:35 55,90 € Ludwigsvorstadt Kraków FlixBus 1