München Nürnberg Wed, 28.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
11:00 2h 13:00 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
11:00 1:50 12:50 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
11:16 1:12 12:28 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
11:19 1:13 12:32 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
11:30 1:40 13:10 9 € Hallbergmoos Nürnberg BlaBlaCar 0
11:56 1:02 12:58 62,10 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
12:00 2h 14:00 7 € Garching bei München Pilsach BlaBlaCar 0
12:00 1:40 13:40 7 € München-Flughafen Nürnberg BlaBlaCar 0
12:16 1:07 13:23 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
12:21 1:09 13:30 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
12:50 1:40 14:30 8 € München Feucht BlaBlaCar 0
12:55 1:06 14:01 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
13:00 2:10 15:10 12 € München-Flughafen Erlangen BlaBlaCar 0
13:00 1:40 14:40 7 € Freising Neumarkt in der Oberpfalz BlaBlaCar 0
13:00 2:10 15:10 14 € München Bubenreuth BlaBlaCar 0
13:00 1:50 14:50 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
13:15 2:10 15:25 12,99 € Ludwigsvorstadt Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0
13:19 1:12 14:31 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
13:46 1:08 14:54 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
13:54 1:08 15:02 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
14:00 2:20 16:20 19,99 € Ludwigsvorstadt Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0
14:10 1:40 15:50 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
14:18 1:05 15:23 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
14:21 1:10 15:31 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
14:30 1:50 16:20 11 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
14:56 1:05 16:01 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
15:10 2h 17:10 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
15:18 1:10 16:28 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
15:25 1:08 16:33 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
15:56 1:02 16:58 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
16:00 1:40 17:40 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
16:00 2:30 18:30 9 € München Erlangen BlaBlaCar 0
16:00 2h 18:00 16 € München Forchheim BlaBlaCar 0
16:14 1:09 17:23 22,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
16:18 1:14 17:32 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
16:22 1:30 17:52 23 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
16:30 2:10 18:40 12 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
16:50 2h 18:50 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
16:55 1:06 18:01 55,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
17:00 2h 19:00 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
17:00 1:40 18:40 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
17:00 1:50 18:50 9 € Freising Nürnberg BlaBlaCar 0
17:00 2h 19:00 12 € München Erlangen BlaBlaCar 0
17:10 2h 19:10 12 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
17:19 1:09 18:28 62,10 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
17:30 2:20 19:50 13 € München Erlangen BlaBlaCar 0
17:30 2:40 20:10 14 € München Mühlhausen BlaBlaCar 0
17:56 1:02 18:58 62,10 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
18:00 2h 20:00 11 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
18:10 2:10 20:20 6 € München Berching BlaBlaCar 0
18:16 1:07 19:23 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
18:21 1:10 19:31 43,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
18:56 1:05 20:01 43,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
19:20 2:10 21:30 9,99 € Ludwigsvorstadt Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0
19:26 1:06 20:32 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
19:56 1:02 20:58 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
20:00 1:40 21:40 8 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
20:50 1:50 22:40 11 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
20:54 1:06 22:00 51,90 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
21:00 2:10 23:10 14,99 € Ludwigsvorstadt Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0
21:02 1:44 22:46 23 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 1
21:50 2h 23:50 13 € Putzbrunn Fürth BlaBlaCar 0
22:00 2h 00:00 10 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
22:15 2:25 00:40 19,99 € Ludwigsvorstadt Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0
22:50 1:50 00:40 19,99 € Freimann Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0
23:00 1:50 00:50 12 € München Nürnberg BlaBlaCar 0
23:00 1:11 00:11 62,10 € München Hbf Nürnberg Hbf Deutsche Bahn 0
23:15 2:15 01:30 19,99 € Ludwigsvorstadt Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0
23:45 1:45 01:30 19,99 € Freimann Altstadt und engere Innenstadt FlixBus 0