München Wangen im Allgäu Sat, 01.10.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
10:55 1:58 12:53 38,10 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 1
11:00 2h 13:00 12 € Garching bei München Weißensberg BlaBlaCar 0
11:40 2h 13:40 11 € München Bregenz BlaBlaCar 0
11:54 1:53 13:47 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 0
12:40 1:50 14:30 8 € Schondorf am Ammersee Feldkirch BlaBlaCar 0
12:55 1:58 14:53 38,10 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 1
13:00 2h 15:00 8 € München Isny im Allgäu BlaBlaCar 0
13:54 1:53 15:47 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 0
14:00 1:50 15:50 7 € München Kißlegg BlaBlaCar 0
14:00 1:30 15:30 6 € München Memmingen BlaBlaCar 0
14:55 1:58 16:53 34,90 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 1
15:00 2:35 17:35 26,99 € Ludwigsvorstadt Bahnhofplatz FlixBus 0
15:52 1:55 17:47 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 0
15:55 2:47 18:42 34,90 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 2
16:00 1:20 17:20 8 € München Memmingen BlaBlaCar 0
16:30 1:10 17:40 6 € München Memmingen BlaBlaCar 0
16:52 2:01 18:53 24,90 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 1
17:10 2h 19:10 10 € München Sonthofen BlaBlaCar 0
17:54 1:53 19:47 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 0
18:10 2:10 20:20 10 € München Bregenz BlaBlaCar 0
18:52 2:01 20:53 24,90 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 1
19:10 2h 21:10 6 € München Kempten (Allgäu) BlaBlaCar 0
19:10 1:20 20:30 8 € München Memmingen BlaBlaCar 0
19:54 1:53 21:47 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 0
20:20 2:33 22:53 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 1
20:30 3:30 00:00 13 € München Konstanz BlaBlaCar 0
21:20 2:41 00:01 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 3
21:20 3:02 00:22 23 € München Hbf Wangen(Allgäu) Deutsche Bahn 1