Münster, Westf Essen, Ruhr Sun, 21.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:00 1:10 02:10 7,49 € Hamm Wuppertal BlaBlaCar 0
01:10 40 min 01:50 4 € Münster Recklinghausen BlaBlaCar 0
02:10 20 min 02:30 3 € Unna Dortmund BlaBlaCar 0
03:30 1h 04:30 4 € Hamm Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
04:30 1h 05:30 10,99 € Münster Wuppertal BlaBlaCar 0
07:00 1h 08:00 6,19 € Münster Hagen BlaBlaCar 0
07:30 1:40 09:10 12,29 € Münster Wuppertal BlaBlaCar 0
07:50 30 min 08:20 3 € Castrop-Rauxel Essen BlaBlaCar 0
08:00 1:10 09:10 6,19 € Gronau (Westfalen) Essen BlaBlaCar 0
09:00 40 min 09:40 4 € Oelde Dortmund BlaBlaCar 0
09:09 52 min 10:01 9,99 € Münster Innenstadtring Stadtkern FlixTrain 0
09:10 1:10 10:20 7,49 € Osnabrück Recklinghausen BlaBlaCar 0
09:40 40 min 10:20 4 € Münster Dortmund BlaBlaCar 0
10:30 30 min 11:00 1 € Reken Marl BlaBlaCar 0
11:30 10 min 11:40 3 € Castrop-Rauxel Herne BlaBlaCar 0
12:00 30 min 12:30 4 € Münster Unna BlaBlaCar 0
12:30 1:30 14:00 8,69 € Münster Neuss BlaBlaCar 0
12:30 30 min 13:00 2 € Unna Dortmund BlaBlaCar 0
13:00 30 min 13:30 1 € Coesfeld Recklinghausen BlaBlaCar 0
13:30 1h 14:30 6,19 € Münster Duisburg BlaBlaCar 0
13:30 30 min 14:00 2 € Marl Reken BlaBlaCar 0
13:40 1h 14:40 7,49 € Münster Essen BlaBlaCar 0
14:00 50 min 14:50 4 € Coesfeld Wesel BlaBlaCar 0
14:30 1:10 15:40 8,69 € Münster Dortmund BlaBlaCar 0
14:40 50 min 15:30 5 € Unna Duisburg BlaBlaCar 0
14:40 40 min 15:20 3 € Lippetal Witten BlaBlaCar 0
15:00 40 min 15:40 3 € Ahlen Dortmund BlaBlaCar 0
15:00 50 min 15:50 6 € Lünen Duisburg BlaBlaCar 0
15:09 52 min 16:01 11,99 € Münster Innenstadtring Stadtkern FlixTrain 0
15:10 40 min 15:50 6 € Münster Hagen BlaBlaCar 0
15:20 40 min 16:00 4 € Münster Dortmund BlaBlaCar 0
15:30 1h 16:30 6,19 € Münster Essen BlaBlaCar 0
15:40 1h 16:40 7,49 € Münster Essen BlaBlaCar 0
15:50 1:30 17:20 9,99 € Osnabrück Essen BlaBlaCar 0
16:00 50 min 16:50 6,19 € Münster Bottrop BlaBlaCar 0
16:00 40 min 16:40 3 € Lünen Dortmund BlaBlaCar 0
16:00 1h 17:00 6,19 € Hamm Wuppertal BlaBlaCar 0
16:00 1:30 17:30 12,29 € Münster Hagen BlaBlaCar 0
16:30 40 min 17:10 3 € Hamm Hagen BlaBlaCar 0
16:50 1:20 18:10 8,69 € Rheda-Wiedenbrück Solingen BlaBlaCar 0
17:20 1h 18:20 7 € Münster Duisburg BlaBlaCar 0
17:30 1:20 18:50 9,99 € Osnabrück Schwerte BlaBlaCar 0
18:00 40 min 18:40 4 € Coesfeld Bochum BlaBlaCar 0
18:30 1h 19:30 8,69 € Münster Hagen BlaBlaCar 0
18:50 1:20 20:10 9,99 € Münster Düsseldorf BlaBlaCar 0
19:00 1:10 20:10 8,69 € Münster Duisburg BlaBlaCar 0
19:00 30 min 19:30 3 € Recklinghausen Duisburg BlaBlaCar 0
19:00 1:30 20:30 13,59 € Münster Velbert BlaBlaCar 0
19:10 1h 20:10 9,99 € Osnabrück Schwerte BlaBlaCar 0
19:10 40 min 19:50 2 € Werne Hagen BlaBlaCar 0
19:30 1:10 20:40 6,19 € Hamm Essen BlaBlaCar 0
19:40 1:10 20:50 9,99 € Münster Gladbeck BlaBlaCar 0
19:40 1h 20:40 7,49 € Münster Hagen BlaBlaCar 0
19:50 30 min 20:20 4 € Münster Lünen BlaBlaCar 0
19:50 40 min 20:30 4 € Münster Unna BlaBlaCar 0
20:10 1:20 21:30 8,69 € Rheine Herne BlaBlaCar 0
20:50 40 min 21:30 5 € Münster Bochum BlaBlaCar 0
21:00 1:10 22:10 6,19 € Hamm Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
21:10 1h 22:10 6,19 € Rheda-Wiedenbrück Hagen BlaBlaCar 0
21:20 1h 22:20 6,19 € Münster Gelsenkirchen BlaBlaCar 0
21:40 30 min 22:10 1 € Werl Hagen BlaBlaCar 0
23:50 40 min 00:30 3 € Lippetal Herne BlaBlaCar 0