Nürnberg Böblingen Sun, 21.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:40 2:20 03:00 12 € Nürnberg Filderstadt BlaBlaCar 0
10:10 2h 12:10 11 € Schwaig bei Nürnberg Ditzingen BlaBlaCar 0
10:40 2:40 13:20 20,99 € Nürnberg Sindelfingen BlaBlaCar 0
11:00 2:20 13:20 19,79 € Roth Stuttgart BlaBlaCar 0
11:20 2h 13:20 10 € Schwaig bei Nürnberg Möglingen BlaBlaCar 0
11:50 2h 13:50 10 € Nürnberg Korntal-Münchingen BlaBlaCar 0
11:55 2:20 14:15 15,99 € Nürnberg Leinfelden-Echterdingen BlaBlaCar 0
12:00 2:20 14:20 12,29 € Nürnberg Ludwigsburg BlaBlaCar 0
12:00 2:10 14:10 10,99 € Sachsen bei Ansbach Ostfildern BlaBlaCar 0
12:40 1:40 14:20 12 € Schwabach Ditzingen BlaBlaCar 0
13:10 1:50 15:00 10,99 € Nürnberg Erdmannhausen BlaBlaCar 0
13:20 2:20 15:40 20,99 € Nürnberg Asperg BlaBlaCar 0
13:20 2:20 15:40 11 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
14:30 2:40 17:10 15,99 € Nürnberg Hildrizhausen BlaBlaCar 0
15:00 2:40 17:40 17,29 € Erlangen Stuttgart BlaBlaCar 0
15:20 2h 17:20 13,59 € Nürnberg Ditzingen BlaBlaCar 0
15:50 2:20 18:10 15 € Feucht Waiblingen BlaBlaCar 0
16:00 1:50 17:50 12,29 € Nürnberg Ludwigsburg BlaBlaCar 0
16:00 2:30 18:30 15,99 € Nürnberg Ludwigsburg BlaBlaCar 0
16:10 2:10 18:20 17,29 € Schwabach Stuttgart BlaBlaCar 0
16:20 3:10 19:30 13 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
16:30 2:50 19:20 14 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
16:50 2:20 19:10 18,48 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
17:00 2:20 19:20 12 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
17:30 2:30 20:00 8,69 € Nürnberg Eberdingen BlaBlaCar 0
17:30 3:10 20:40 14,89 € Fürth Stuttgart BlaBlaCar 0
17:50 2:30 20:20 16 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
18:00 2h 20:00 15 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
18:10 2:10 20:20 12,29 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
18:20 1:50 20:10 14 € Schwabach Leonberg BlaBlaCar 0
18:30 2:10 20:40 12,29 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
18:50 2h 20:50 18,48 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
19:10 2:10 21:20 13,59 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
19:20 2:20 21:40 12 € Nürnberg Gerlingen BlaBlaCar 0
19:20 2:10 21:30 10 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
19:30 2:20 21:50 12,29 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
19:50 2h 21:50 13,59 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
20:00 2:40 22:40 17,29 € Nürnberg Karlsruhe BlaBlaCar 0
20:50 2h 22:50 9 € Neuendettelsau Esslingen am Neckar BlaBlaCar 0
21:10 2:10 23:20 10 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
21:20 2:20 23:40 17 € Nürnberg Böblingen BlaBlaCar 0
21:50 1:50 23:40 17,29 € Nürnberg Marbach am Neckar BlaBlaCar 0
22:10 2:30 00:40 14,89 € Schwabach Esslingen am Neckar BlaBlaCar 0
22:20 2:20 00:40 10 € Nürnberg Waiblingen BlaBlaCar 0
22:20 2:40 01:00 14 € Nürnberg Leinfelden-Echterdingen BlaBlaCar 0
22:50 2:20 01:10 17,29 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0
23:40 2:30 02:10 12 € Nürnberg Stuttgart BlaBlaCar 0