Nürnberg Bonn Sun, 23.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
02:55 5:40 08:35 50,98 € Altstadt und engere Innenstadt Gronau FlixBus 0
13:15 6:45 20:00 45,98 € Altstadt und engere Innenstadt Gronau FlixBus 0
14:10 4:10 18:20 24,79 € Nürnberg Köln BlaBlaCar 0
15:00 4h 19:00 34,69 € Nürnberg Köln BlaBlaCar 0
15:00 4:30 19:30 34,69 € Nürnberg Bonn BlaBlaCar 0
15:00 5h 20:00 29,79 € Nürnberg Heimbach BlaBlaCar 0
17:10 4:10 21:20 27,29 € Nürnberg Bad Neuenahr-Ahrweiler BlaBlaCar 0
17:30 4h 21:30 33,49 € Forchheim Köln BlaBlaCar 0
17:40 4:30 22:10 30,99 € Nürnberg Köln BlaBlaCar 0
17:40 5h 22:40 41,99 € Nürnberg Köln BlaBlaCar 0
18:10 4:10 22:20 28,49 € Nürnberg Bad Neuenahr-Ahrweiler BlaBlaCar 0
19:30 4:10 23:40 38,39 € Nürnberg Köln BlaBlaCar 0
20:20 6:05 02:25 42,98 € Altstadt und engere Innenstadt Gronau FlixBus 0