Nürnberg Brzeg Thu, 25.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
05:40 6:10 11:50 35,99 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
12:00 6:50 18:50 56,99 € Ansbach Młodoszowice BlaBlaCar 0
12:30 6h 18:30 35,99 € Fürth Bielany Wrocławskie BlaBlaCar 0
13:00 7:30 20:30 40,89 € Nürnberg Opole BlaBlaCar 0
13:50 6:30 20:20 41,99 € Ansbach Kłosów BlaBlaCar 0
14:00 6:40 20:40 35,99 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
14:50 5:50 20:40 35,99 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
14:50 5:50 20:40 53,29 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
15:30 5:40 21:10 51,99 € Nürnberg Bielany Wrocławskie BlaBlaCar 0
15:50 6h 21:50 34,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
16:20 6:10 22:30 44,59 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
16:50 5:50 22:40 45,89 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
17:30 6:10 23:40 44,59 € Lauf an der Pegnitz Breslau BlaBlaCar 0
18:10 6h 00:10 35,99 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
18:20 6:30 00:50 48,29 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
18:30 6:10 00:40 39,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
19:30 7:30 03:00 55,79 € Nürnberg Opole BlaBlaCar 0
19:50 5:30 01:20 49,59 € Plech Breslau BlaBlaCar 0
20:00 6:20 02:20 39,69 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
20:30 6h 02:30 35,99 € Nürnberg Breslau BlaBlaCar 0
20:30 6h 02:30 54,49 € Nürnberg Bielany Wrocławskie BlaBlaCar 0
22:00 6:50 04:50 46,99 € Nürnberg Opole BlaBlaCar 0
22:10 6h 04:10 34,69 € Nürnberg Bielany Wrocławskie BlaBlaCar 0