Nürnberg Himmelkron Fri, 23.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
08:10 1h 09:10 7,49 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
09:00 1:30 10:30 10 € Nürnberg Hof BlaBlaCar 0
09:30 50 min 10:20 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
10:00 1:20 11:20 9,99 € Nürnberg Hof BlaBlaCar 0
10:00 1h 11:00 7,49 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
11:00 1h 12:00 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
11:50 1:22 13:12 9,99 € Altstadt und engere Innenstadt Gössenreuth FlixBus 0
14:00 1h 15:00 7 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
14:20 1h 15:20 5 € Nürnberg Himmelkron BlaBlaCar 0
14:30 1:30 16:00 7 € Nürnberg Hof BlaBlaCar 0
14:30 50 min 15:20 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
15:00 1h 16:00 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
17:00 1:40 18:40 7,49 € Nürnberg Marktleugast BlaBlaCar 0
17:50 50 min 18:40 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
18:00 1h 19:00 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
18:10 1:30 19:40 12,29 € Nürnberg Kulmbach BlaBlaCar 0
18:20 50 min 19:10 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
19:00 1:50 20:50 9,99 € Nürnberg Kulmbach BlaBlaCar 0
19:30 1h 20:30 6,19 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
20:00 1h 21:00 5 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0
22:00 1h 23:00 7,49 € Nürnberg Bayreuth BlaBlaCar 0