Nürnberg Ingolstadt Fri, 23.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
11:30 1h 12:30 7,49 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
13:00 1h 14:00 7,49 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
13:00 1h 14:00 7,49 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
14:00 1h 15:00 6,19 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
16:30 1h 17:30 6,19 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
16:50 1h 17:50 7,49 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
17:07 1:11 18:18 6,19 € Fürth Ingolstadt BlaBlaCar 0
17:20 1h 18:20 6,19 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
17:38 54 min 18:32 7,49 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
17:50 1:10 19:00 8,69 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
19:40 1h 20:40 6,19 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
19:50 50 min 20:40 6,19 € Feucht Ingolstadt BlaBlaCar 0
20:20 1h 21:20 7,49 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
21:40 1h 22:40 6 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0
22:20 50 min 23:10 6,19 € Nürnberg Ingolstadt BlaBlaCar 0