Nürnberg Karlsruhe, Baden Thu, 29.09.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:00 2:40 03:40 16 € Schwabach Speyer BlaBlaCar 0
04:10 5:30 09:40 33 € Nürnberg Karlsruhe BlaBlaCar 0
08:20 2:50 11:10 14 € Nürnberg Heidelberg BlaBlaCar 0
16:40 3h 19:40 14 € Nürnberg Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:00 3h 20:00 13 € Nürnberg Karlsruhe BlaBlaCar 0
17:00 2:40 19:40 12 € Schwabach Heidelberg BlaBlaCar 0
18:50 2:50 21:40 12 € Nürnberg Karlsruhe BlaBlaCar 0
19:00 2:50 21:50 12 € Nürnberg Karlsruhe BlaBlaCar 0
21:00 3h 00:00 14 € Nürnberg Ludwigshafen am Rhein BlaBlaCar 0
22:20 2h 00:20 10 € Ansbach Kronau BlaBlaCar 0
23:30 2:50 02:20 15 € Nürnberg Wiesloch BlaBlaCar 0