Nürnberg Schweinfurt Sun, 27.11.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:49 4:32 05:21 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
00:49 4:29 05:18 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
00:49 4:35 05:24 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
05:29 1:39 07:08 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
05:29 1:37 07:06 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
05:29 1:26 06:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
06:36 1:40 08:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
06:36 1:38 08:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
06:36 1:19 07:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
06:49 1:35 08:24 19,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
07:04 1:36 08:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
07:04 1:38 08:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
07:04 1:33 08:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
07:38 1:38 09:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
07:38 1:36 09:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
07:38 1:17 08:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
08:05 1:35 09:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
08:05 1:37 09:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
08:05 1:32 09:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
08:38 1:38 10:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
08:38 1:36 10:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
08:38 1:17 09:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
08:40 1h 09:40 5 € Nürnberg Hallstadt BlaBlaCar 0
08:59 1:25 10:24 21,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
09:05 1:35 10:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
09:05 1:37 10:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
09:05 1:32 10:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
09:38 1:38 11:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
09:38 1:36 11:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
09:38 1:17 10:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
10:00 1:10 11:10 6 € Erlangen Schweinfurt BlaBlaCar 0
10:00 1:30 11:30 7 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
10:05 1:35 11:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
10:05 1:37 11:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
10:05 1:32 11:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
10:40 1:36 12:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
10:40 1:34 12:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
10:40 1:15 11:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
10:50 1:20 12:10 5 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
11:00 1:24 12:24 28,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
11:05 1:35 12:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
11:05 1:37 12:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
11:05 1:32 12:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
11:06 1:45 12:51 28,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
11:30 1h 12:30 6 € Forchheim Schweinfurt BlaBlaCar 0
11:38 1:38 13:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
11:38 1:36 13:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
11:38 1:17 12:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
12:05 1:35 13:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
12:05 1:37 13:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
12:05 1:32 13:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
12:38 1:38 14:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
12:38 1:36 14:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
12:38 1:17 13:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
12:40 1:30 14:10 8 € Feucht Oberschwarzach BlaBlaCar 0
12:57 1:27 14:24 28,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
13:00 1:30 14:30 9 € Nürnberg Schweinfurt BlaBlaCar 0
13:05 1:35 14:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
13:05 1:37 14:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
13:05 1:32 14:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
13:38 1:38 15:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
13:38 1:36 15:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
13:38 1:17 14:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
14:05 1:35 15:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
14:05 1:37 15:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
14:05 1:32 15:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
14:30 1:10 15:40 4 € Nürnberg Hallstadt BlaBlaCar 0
14:41 1:35 16:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
14:41 1:33 16:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
14:41 1:14 15:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
15:00 1:24 16:24 28,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
15:05 1:35 16:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
15:05 1:37 16:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
15:05 1:32 16:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
15:38 1:38 17:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
15:38 1:36 17:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
15:38 1:17 16:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
16:00 1:30 17:30 7 € Heilsbronn Würzburg BlaBlaCar 0
16:00 1:30 17:30 5 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
16:04 1:36 17:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
16:04 1:38 17:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
16:04 1:33 17:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
16:20 1:20 17:40 5 € Schwaig bei Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
16:38 1:38 18:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
16:38 1:36 18:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
16:38 1:17 17:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
16:50 1:50 18:40 9 € Nürnberg Stadtlauringen BlaBlaCar 0
16:57 1:27 18:24 34,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
17:05 1:35 18:40 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
17:05 1:37 18:42 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
17:05 1:32 18:37 26 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
17:30 1:10 18:40 5 € Stegaurach Würzburg BlaBlaCar 0
17:30 1:30 19:00 9 € Erlangen Elfershausen BlaBlaCar 0
17:40 1:36 19:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
17:40 1:34 19:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
17:40 1:15 18:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
18:00 1:20 19:20 5 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
18:00 1:20 19:20 5 € Bamberg Würzburg BlaBlaCar 0
18:00 1:30 19:30 9 € Nürnberg Schweinfurt BlaBlaCar 0
18:00 1h 19:00 5 € Burgebrach Würzburg BlaBlaCar 0
18:05 1:35 19:40 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
18:05 1:37 19:42 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
18:05 1:32 19:37 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
18:10 1:30 19:40 9 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
18:30 1:30 20:00 5 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
18:30 1:40 20:10 5 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
18:38 1:38 20:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
18:38 1:36 20:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
18:38 1:17 19:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
18:50 1:10 20:00 7 € Erlangen Würzburg BlaBlaCar 0
19:03 1:21 20:24 34,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
19:04 1:36 20:40 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
19:04 1:38 20:42 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
19:04 1:33 20:37 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
19:38 1:38 21:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
19:38 1:36 21:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
19:38 1:17 20:55 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 0
20:10 1:20 21:30 8 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0
20:38 1:38 22:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
20:38 1:36 22:14 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
20:38 1:41 22:19 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
21:00 1h 22:00 6 € Nuremberg Bamberg BlaBlaCar 0
21:05 1:55 23:00 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
21:49 1:51 23:40 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
21:49 1:49 23:38 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
22:06 1:41 23:47 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
22:06 1:43 23:49 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
22:06 1:34 23:40 24 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
22:10 50 min 23:00 4 € Nürnberg Schlüsselfeld BlaBlaCar 0
23:04 2:05 01:09 19,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
23:04 2:02 01:06 19,90 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
23:46 1:27 01:13 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Mitte Deutsche Bahn 1
23:46 1:24 01:10 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Stadt Deutsche Bahn 1
23:46 1:30 01:16 23 € Nürnberg Hbf Schweinfurt Hbf Deutsche Bahn 1
23:50 1:20 01:10 8 € Nürnberg Würzburg BlaBlaCar 0