Stuttgart Brügge Fri, 23.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:40 15:05 14:45 48,98 € Flughafen Sint Michiels FlixBus 1
05:02 6:42 11:44 111 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 3
05:02 5:49 10:51 111 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 2
05:02 7:50 12:52 146 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
05:02 6:36 11:38 111 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 3
05:02 6:47 11:49 111 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 3
05:02 7:07 11:49 111 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 3
06:10 13:20 19:30 59,98 € Flughafen Sint Michiels FlixBus 1
06:36 7:08 13:44 146 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 3
06:36 6:16 12:52 146 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 2
06:36 7:02 13:38 146 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 3
06:36 7:13 13:49 146 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 3
06:36 7:33 13:49 146 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 3
06:50 6:54 13:44 146 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 4
06:50 6:02 12:52 146 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
06:50 6:48 13:38 146 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 4
06:50 6:59 13:49 146 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 4
06:50 7:19 13:49 146 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 4
07:51 7:53 15:44 151 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 4
07:51 7h 14:51 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
07:51 7:47 15:38 151 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 4
07:51 7:58 15:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 4
07:51 8:18 15:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 4
09:23 6:21 15:44 151 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 3
09:23 5:28 14:51 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 2
09:23 6:15 15:38 151 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 3
09:23 6:26 15:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 3
09:23 6:46 15:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 3
09:51 7:35 17:26 151 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 4
09:51 7h 16:51 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
09:51 7:29 17:20 151 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 4
09:51 7:40 17:31 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 4
09:51 8h 17:31 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 4
11:23 6:03 17:26 151 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 3
11:23 5:28 16:51 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 2
11:23 5:57 17:20 151 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 3
11:23 6:08 17:31 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 3
11:23 6:28 17:31 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 3
11:51 7:53 19:44 151 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 4
11:51 6:54 18:45 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
11:51 7:47 19:38 151 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 4
11:51 7:58 19:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 4
11:51 8:18 19:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 4
13:23 6:21 19:44 151 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 3
13:23 5:22 18:45 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 2
13:23 6:15 19:38 151 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 3
13:23 6:26 19:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 3
13:23 6:46 19:49 151 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 3
13:51 7h 20:51 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
15:23 5:28 20:51 151 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 2
15:51 7h 22:51 146 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
17:10 15:05 08:15 81,98 € Flughafen Sint Michiels FlixBus 1
17:23 14:21 07:44 146 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 3
17:23 5:28 22:51 146 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 2
17:23 14:15 07:38 146 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 3
17:23 14:47 07:50 146 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 3
17:23 14:27 07:50 146 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 3
17:51 7:32 01:23 150 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
18:38 13:06 07:44 150 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 4
18:38 13:06 07:44 166,60 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 6
18:38 12:21 06:59 150 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 3
18:38 12:21 06:59 166,60 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 5
18:38 13h 07:38 150 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 4
18:38 13h 07:38 166,60 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 6
18:38 13:32 07:50 150 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 4
18:38 13:32 07:50 166,60 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 6
18:38 13:12 07:50 150 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 4
18:38 13:12 07:50 166,60 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 6
19:51 11:53 07:44 198,20 € Stuttgart Hbf Lissewege Deutsche Bahn 5
19:51 11:08 06:59 198,20 € Stuttgart Hbf Brugge Deutsche Bahn 4
19:51 11:47 07:38 198,20 € Stuttgart Hbf Brugge-St.-Pieters Deutsche Bahn 5
19:51 12:19 07:50 198,20 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Dorp Deutsche Bahn 5
19:51 11:59 07:50 198,20 € Stuttgart Hbf Zeebrugge-Strand Deutsche Bahn 5
21:50 16:55 14:45 51,98 € Vaihingen Sint Michiels FlixBus 1
22:15 16:30 14:45 51,98 € Flughafen Sint Michiels FlixBus 1