Stuttgart Freiburg im Breisgau Sun, 03.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
23:40 4:15 03:55 21,98 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 1
04:00 1:50 05:50 8,69 € Kirchheim unter Teck Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
04:20 1:30 05:50 6 € Stuttgart Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
05:00 2:20 07:20 14,89 € Tübingen Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
05:40 3:05 08:45 14,99 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 0
05:50 3:10 09:00 12,29 € Filderstadt Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
06:00 2:10 08:10 17,29 € Filderstadt Umkirch BlaBlaCar 0
06:00 2:45 08:45 14,99 € Vaihingen Bismarckallee 1A FlixBus 0
08:30 2:10 10:40 14,89 € Böblingen Albbruck BlaBlaCar 0
09:00 2:20 11:20 17,29 € Leinfelden-Echterdingen Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
09:00 2:20 11:20 12 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
09:10 2:40 11:50 19,79 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
09:45 3:30 13:15 19,79 € Sulzbach an der Murr Efringen-Kirchen BlaBlaCar 0
10:15 2:10 12:25 8,69 € Asperg Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
11:00 2:50 13:50 15,99 € Mühlacker Lörrach BlaBlaCar 0
11:50 2:20 14:10 12,29 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
12:00 2:40 14:40 17,29 € Obersulm Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
12:00 2:30 14:30 12,29 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
13:10 3:05 16:15 24,99 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 0
13:30 2:40 16:10 12,29 € Rottenburg am Neckar Emmendingen BlaBlaCar 0
13:30 2:45 16:15 24,99 € Vaihingen Bismarckallee 1A FlixBus 0
13:30 4:03 17:33 17,98 € Vaihingen Bismarckallee 5-7 FlixBus 1
14:00 2h 16:00 10,99 € Böblingen Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
14:05 3:40 17:45 24,99 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 0
14:20 1:30 15:50 12,29 € Stuttgart Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
15:00 2:40 17:40 18,48 € Ostfildern Todtnau BlaBlaCar 0
15:30 2:20 17:50 12,29 € Tübingen Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
16:00 2:40 18:40 9,99 € Tübingen Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
16:00 2:30 18:30 12,29 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
16:00 2h 18:00 13,59 € Gäufelden Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
16:20 2h 18:20 9 € Weinsberg Donaueschingen BlaBlaCar 0
16:50 2:50 19:40 22,29 € Stuttgart Haslach im Kinzigtal BlaBlaCar 0
17:00 3:50 20:50 23,59 € Stuttgart Lörrach BlaBlaCar 0
17:00 2:20 19:20 6 € Ditzingen Schönau im Schwarzwald BlaBlaCar 0
17:30 1:40 19:10 8,69 € Stuttgart Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
17:45 3:35 21:20 24,99 € Flughafen Bismarckallee 1A FlixBus 0
17:50 1:20 19:10 7,49 € Stuttgart Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
18:10 2h 20:10 15,99 € Pforzheim Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
18:30 2h 20:30 15,99 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
18:30 2:40 21:10 19,79 € Gerlingen Breisach am Rhein BlaBlaCar 0
19:00 2:50 21:50 14,89 € Obersulm Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
19:00 2h 21:00 9,99 € Pforzheim Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
19:30 1:20 20:50 7,49 € Stuttgart Donaueschingen BlaBlaCar 0
19:50 2:50 22:40 23,59 € Neckarsulm Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
20:20 1:40 22:00 10,99 € Stuttgart Donaueschingen BlaBlaCar 0
21:10 2:20 23:30 9 € Leinfelden-Echterdingen Schluchsee BlaBlaCar 0
21:35 1:40 23:15 9,99 € Stuttgart Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
21:40 2h 23:40 15,99 € Stuttgart Titisee-Neustadt BlaBlaCar 0
21:50 1:20 23:10 8,69 € Stuttgart Villingen-Schwenningen BlaBlaCar 0
21:50 2:20 00:10 12 € Neckarsulm Denzlingen BlaBlaCar 0
21:50 3:50 01:40 19,98 € Vaihingen Bismarckallee 1A FlixBus 1
23:10 1:50 01:00 13,59 € Stuttgart Donaueschingen BlaBlaCar 0