Stuttgart Heidelberg, Neckar Fri, 23.02.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:11 1:12 01:23 14,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
00:30 1h 01:30 6,19 € Leinfelden-Echterdingen Karlsruhe BlaBlaCar 0
02:22 1:13 03:35 17,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
02:26 1:42 04:08 12,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
03:45 1:55 05:40 7,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
05:02 43 min 05:45 12,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
05:51 1:02 06:53 20,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
06:00 2h 08:00 10,99 € Stuttgart Dossenheim BlaBlaCar 0
06:10 1:50 08:00 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
06:17 48 min 07:05 6,99 € Stuttgart Mitte Südstadt FlixTrain 0
06:20 1:11 07:31 20,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
06:36 1:08 07:44 20,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
07:13 40 min 07:53 12,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
07:36 47 min 08:23 12,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
07:51 1:02 08:53 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
08:00 50 min 08:50 4 € Stuttgart Neckarsulm BlaBlaCar 0
08:39 55 min 09:34 19,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
08:45 1:55 10:40 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
08:50 2:35 11:25 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
08:51 57 min 09:48 20,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
09:37 46 min 10:23 9,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
10:05 39 min 10:44 9,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
10:30 2h 12:30 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
10:37 1:07 11:44 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
10:51 57 min 11:48 33,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
11:15 39 min 11:54 14,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
11:30 2:45 14:15 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
11:37 46 min 12:23 9,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
12:05 39 min 12:44 17,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
12:14 49 min 13:03 14,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
12:38 1:07 13:45 35,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
12:40 20 min 13:00 2 € Neckarsulm Sinsheim BlaBlaCar 0
12:45 2h 14:45 13,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
12:51 57 min 13:48 41,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
13:12 41 min 13:53 9,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
13:20 1h 14:20 6,19 € Neuhausen auf den Fildern Karlsruhe BlaBlaCar 0
13:23 1h 14:23 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
14:00 1:20 15:20 6,19 € Nagold Karlsruhe BlaBlaCar 0
14:05 39 min 14:44 17,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
14:16 48 min 15:04 6,99 € Stuttgart Mitte Südstadt FlixTrain 0
14:30 1:50 16:20 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
14:51 57 min 15:48 45,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
15:12 41 min 15:53 17,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
15:23 1h 16:23 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
15:51 57 min 16:48 45,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
16:07 1:09 17:16 35,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
16:20 1h 17:20 6,19 € Mundelsheim Schwetzingen BlaBlaCar 0
16:30 1:10 17:40 7,49 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
16:37 57 min 17:34 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
16:51 57 min 17:48 41,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
17:08 56 min 18:04 29,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
17:10 1:10 18:20 9,99 € Stuttgart Walldorf BlaBlaCar 0
17:10 1h 18:10 5 € Stuttgart Neckarsulm BlaBlaCar 0
17:10 2:40 19:50 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
17:30 1:30 19:00 10,99 € Stuttgart Landau in der Pfalz BlaBlaCar 0
17:37 46 min 18:23 12,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
17:51 57 min 18:48 41,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
18:38 56 min 19:34 39,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
18:40 1h 19:40 7,49 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
18:50 1h 19:50 6,19 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
18:51 57 min 19:48 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
19:12 59 min 20:11 25,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
19:37 46 min 20:23 9,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
19:51 58 min 20:49 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
20:12 41 min 20:53 14,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 0
20:38 56 min 21:34 19,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
20:51 1:03 21:54 27,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
21:11 1:01 22:12 20,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
21:51 1:02 22:53 20,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
21:59 1:43 23:42 20,90 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1
22:15 2:11 00:26 11,99 € Flughafen Czernyring FlixBus 0
22:15 1:45 00:00 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
22:15 2:05 00:20 11,99 € Flughafen Alte Eppelheimer Straße / Emil-Maier-Straße FlixBus 0
22:15 2:04 00:19 11,99 € Flughafen Mittermaierstraße FlixBus 0
22:51 1:37 00:28 21,65 € Stuttgart Hbf Heidelberg Hbf Deutsche Bahn 1