Stuttgart Lörrach Mon, 15.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
04:46 7:49 12:35 22,98 € Stuttgart Mitte Bahnhofstraße FlixTrain 1
05:00 7:35 12:35 21,98 € Vaihingen Bahnhofstraße FlixBus 1
05:10 7:25 12:35 27,98 € Flughafen Bahnhofstraße FlixBus 1
05:30 2:20 07:50 13,59 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
06:00 2h 08:00 9,99 € Leonberg Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
10:30 2:10 12:40 12,29 € Filderstadt Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
11:00 2:10 13:10 14,89 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
11:20 3:10 14:30 20,99 € Neckarsulm Binzen BlaBlaCar 0
11:45 7:15 19:00 27,98 € Flughafen Bahnhofstraße FlixBus 1
13:00 2:20 15:20 15,99 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
13:03 5:57 19:00 23,98 € Stuttgart Mitte Bahnhofstraße FlixTrain 1
13:50 2:10 16:00 18,48 € Neckarsulm Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
14:00 2:20 16:20 13,59 € Filderstadt Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
14:30 2:30 17:00 12,29 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
14:50 3:40 18:30 24,79 € Neckarsulm Rheinfelden (Baden) BlaBlaCar 0
18:30 3h 21:30 18,48 € Deizisau Müllheim im Markgräflerland BlaBlaCar 0
19:50 2:50 22:40 20,99 € Neckarsulm Basel BlaBlaCar 0
22:00 3h 01:00 13,59 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
23:20 2h 01:20 10 € Stuttgart Freiburg im Breisgau BlaBlaCar 0
23:30 3h 02:30 24,79 € Neckarsulm Basel BlaBlaCar 0