Stuttgart Pforzheim Mon, 15.04.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:00 30 min 00:30 2 € Stuttgart Herrenberg BlaBlaCar 0
01:10 1h 02:10 5 € Neckarsulm Linkenheim-Hochstetten BlaBlaCar 0
01:10 30 min 01:40 3 € Neckarsulm Korntal-Münchingen BlaBlaCar 0
01:30 40 min 02:10 3 € Leinfelden-Echterdingen Bad Liebenzell BlaBlaCar 0
01:40 50 min 02:30 6,19 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
04:30 10 min 04:40 2 € Ditzingen Möglingen BlaBlaCar 0
05:30 1:10 06:40 7,49 € Stuttgart Bühl BlaBlaCar 0
06:00 20 min 06:20 2 € Heilbronn Sinsheim BlaBlaCar 0
06:30 20 min 06:50 3 € Pforzheim Karlsruhe BlaBlaCar 0
07:00 50 min 07:50 7,49 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
07:00 20 min 07:20 1 € Fellbach Ludwigsburg BlaBlaCar 0
07:30 40 min 08:10 4 € Lehrensteinsfeld Sinsheim BlaBlaCar 0
07:40 30 min 08:10 3 € Stuttgart Pforzheim BlaBlaCar 0
08:50 1h 09:50 6,19 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
08:50 50 min 09:40 7,49 € Leinfelden-Echterdingen Karlsruhe BlaBlaCar 0
09:20 40 min 10:00 4 € Neckarsulm Walldorf BlaBlaCar 0
09:20 1h 10:20 6,19 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
09:30 30 min 10:00 3 € Leinfelden-Echterdingen Herrenberg BlaBlaCar 0
09:40 1h 10:40 6,19 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
10:00 50 min 10:50 4 € Stuttgart Neckarsulm BlaBlaCar 0
10:40 50 min 11:30 5 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
11:00 50 min 11:50 5 € Filderstadt Keltern BlaBlaCar 0
11:30 30 min 12:00 2 € Leonberg Mundelsheim BlaBlaCar 0
11:30 30 min 12:00 3 € Stuttgart Pforzheim BlaBlaCar 0
11:40 40 min 12:20 4 € Leonberg Karlsruhe BlaBlaCar 0
13:00 40 min 13:40 3 € Leinfelden-Echterdingen Pforzheim BlaBlaCar 0
13:10 1h 14:10 6,19 € Filderstadt Karlsruhe BlaBlaCar 0
13:20 40 min 14:00 4 € Stuttgart Pforzheim BlaBlaCar 0
13:50 1h 14:50 7,49 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
14:00 20 min 14:20 1 € Filderstadt Böblingen BlaBlaCar 0
14:10 40 min 14:50 4 € Stuttgart Neckarsulm BlaBlaCar 0
14:30 1:20 15:50 9,99 € Neckarsulm Germersheim BlaBlaCar 0
14:40 1h 15:40 6,19 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
14:50 50 min 15:40 6,19 € Neckarsulm Karlsruhe BlaBlaCar 0
15:50 50 min 16:40 6,19 € Leinfelden-Echterdingen Karlsruhe BlaBlaCar 0
16:00 40 min 16:40 3 € Vaihingen an der Enz Kraichtal BlaBlaCar 0
17:00 20 min 17:20 3 € Magstadt Herrenberg BlaBlaCar 0
18:15 30 min 18:45 2 € Flein Sinsheim BlaBlaCar 0
18:50 1h 19:50 6,19 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
19:00 30 min 19:30 3 € Markgröningen Neckarsulm BlaBlaCar 0
19:50 1h 20:50 5 € Neckarsulm Leinfelden-Echterdingen BlaBlaCar 0
20:10 40 min 20:50 3 € Stuttgart Pforzheim BlaBlaCar 0
20:50 40 min 21:30 4 € Neckarsulm Stuttgart BlaBlaCar 0
21:20 20 min 21:40 3 € Leinfelden-Echterdingen Stuttgart BlaBlaCar 0
22:00 10 min 22:10 3 € Stuttgart Sindelfingen BlaBlaCar 0
22:20 30 min 22:50 3 € Stuttgart Pforzheim BlaBlaCar 0
23:20 1h 00:20 5 € Stuttgart Karlsruhe BlaBlaCar 0
23:20 30 min 23:50 3 € Leonberg Pforzheim BlaBlaCar 0
23:30 1h 00:30 7,49 € Neckarsulm Karlsruhe BlaBlaCar 0