Stuttgart Reutlingen Tue, 05.03.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
01:10 50 min 02:00 3 € Ellhofen Stuttgart BlaBlaCar 0
05:40 50 min 06:30 4 € Pforzheim Filderstadt BlaBlaCar 0
07:10 40 min 07:50 3 € Stuttgart Eningen unter Achalm BlaBlaCar 0
07:30 50 min 08:20 3 € Stuttgart Ammerbuch BlaBlaCar 0
08:30 20 min 08:50 3 € Stuttgart Sindelfingen BlaBlaCar 0
09:30 50 min 10:20 4 € Untergruppenbach Stuttgart BlaBlaCar 0
09:50 50 min 10:40 3 € Vaihingen an der Enz Böblingen BlaBlaCar 0
09:50 30 min 10:20 3 € Stuttgart Tübingen BlaBlaCar 0
09:50 30 min 10:20 1 € Leinfelden-Echterdingen Fellbach BlaBlaCar 0
10:30 24 min 10:54 2 € Leinfelden-Echterdingen Ebersbach an der Fils BlaBlaCar 0
11:30 20 min 11:50 3 € Stuttgart Esslingen am Neckar BlaBlaCar 0
12:50 50 min 13:40 3 € Stuttgart Nürtingen BlaBlaCar 0
13:20 50 min 14:10 4 € Wendlingen am Neckar Weil der Stadt BlaBlaCar 0
13:40 30 min 14:10 1 € Böblingen Filderstadt BlaBlaCar 0
14:10 1:30 15:40 6,19 € Stuttgart Dotternhausen BlaBlaCar 0
15:40 40 min 16:20 3 € Stuttgart Kirchheim unter Teck BlaBlaCar 0
15:50 40 min 16:30 3 € Stuttgart Reutlingen BlaBlaCar 0
15:50 40 min 16:30 3 € Weil im Schönbuch Hechingen BlaBlaCar 0
16:50 40 min 17:30 1 € Stuttgart Reutlingen BlaBlaCar 0
17:55 20 min 18:15 3 € Ludwigsburg Fellbach BlaBlaCar 0
18:00 20 min 18:20 1 € Stuttgart Stuttgart BlaBlaCar 0
19:00 20 min 19:20 3 € Stuttgart Sindelfingen BlaBlaCar 0
19:20 40 min 20:00 3 € Pforzheim Sindelfingen BlaBlaCar 0
19:30 40 min 20:10 2 € Stuttgart Herrenberg BlaBlaCar 0
19:40 30 min 20:10 1 € Ditzingen Böblingen BlaBlaCar 0
20:10 30 min 20:40 2 € Ludwigsburg Esslingen am Neckar BlaBlaCar 0
20:32 47 min 21:19 9,90 € Stuttgart Hbf Reutlingen Hbf Deutsche Bahn 0
21:20 40 min 22:00 3 € Göppingen Filderstadt BlaBlaCar 0