Wuppertal Dresden Fri, 18.06.

Departs Arrives Price From To Operator StopoversS
00:58 11:11 12:09 104,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
02:58 8:11 11:09 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
02:58 9:11 12:09 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
02:58 9:11 12:09 84,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
02:58 7:36 10:34 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 4
02:58 8:41 11:39 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
02:58 8:41 11:39 84,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
05:30 6:10 11:40 18 € Bochum Dresden BlaBlaCar 0
05:44 7:25 13:09 75,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
05:44 6:50 12:34 75,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
06:00 7:09 13:09 75,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
06:00 6:34 12:34 75,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
06:04 7:05 13:09 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
06:04 6:30 12:34 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
06:38 7:31 14:09 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
06:38 7:01 13:39 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
07:10 6:59 14:09 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
07:10 6:29 13:39 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
07:12 6:57 14:09 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
07:12 6:27 13:39 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
07:44 7:25 15:09 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
07:44 6:50 14:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
08:00 6:30 14:30 28 € Solingen Dresden BlaBlaCar 0
08:00 6:30 14:30 24 € Düsseldorf Dresden BlaBlaCar 0
08:00 7:09 15:09 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
08:00 6:34 14:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
08:02 7:37 15:39 104,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
08:02 7:05 15:07 104,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
08:04 7:05 15:09 143,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
08:04 6:30 14:34 143,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
09:00 6:20 15:20 25 € Erkrath Dresden BlaBlaCar 0
09:00 6:30 15:30 29 € Düsseldorf Dresden BlaBlaCar 0
09:35 12:55 22:30 34,98 € Oberbarmen Schwarzbach Innere Vorstadt FlixBus 1
09:44 7:25 17:09 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
09:44 6:50 16:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
10:00 7:09 17:09 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
10:00 6:34 16:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
10:02 7:37 17:39 98,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
10:02 7:05 17:07 98,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
11:15 6:54 18:09 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
11:15 6:24 17:39 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
11:44 7:25 19:09 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
11:44 6:50 18:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
12:00 7:09 19:09 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
12:00 6:34 18:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
12:04 7:05 19:09 143,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
12:04 6:30 18:34 143,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
12:20 7h 19:20 34 € Düsseldorf Brand-Erbisdorf BlaBlaCar 0
12:40 6:30 19:10 29 € Köln Dresden BlaBlaCar 0
12:50 7:30 20:20 25 € Köln Dresden BlaBlaCar 0
13:00 6:50 19:50 25 € Neuss Dresden BlaBlaCar 0
13:10 6:10 19:20 31 € Essen Dresden BlaBlaCar 0
13:44 7:29 21:13 97,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
13:44 6:50 20:34 97,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
13:50 8:30 22:20 42 € Köln Dresden BlaBlaCar 0
14:00 7:10 21:10 20 € Köln Dresden BlaBlaCar 0
14:00 7:13 21:13 99,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
14:00 6:34 20:34 99,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
14:02 8:11 22:13 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
14:02 7:37 21:39 108,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
14:04 7:09 21:13 143,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
14:04 6:30 20:34 143,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
15:15 6:58 22:13 134,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
15:15 6:24 21:39 134,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
15:44 7:36 23:20 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
15:44 7:49 23:33 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 1
15:44 6:50 22:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 0
15:50 5:30 21:20 28 € Dortmund Dresden BlaBlaCar 0
16:00 6:20 22:20 21 € Köln Dresden BlaBlaCar 0
16:00 7:20 23:20 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
16:00 7:33 23:33 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
16:00 6:34 22:34 89,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
16:02 7:31 23:33 118,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
16:02 7:05 23:07 118,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
16:04 7:16 23:20 134,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 5
16:04 7:29 23:33 134,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
16:04 6:30 22:34 134,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
17:15 6:48 00:03 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
17:15 6:24 23:39 125,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
18:00 6h 00:00 23 € Wuppertal Dresden BlaBlaCar 0
18:00 8:10 02:10 38 € Düsseldorf Dresden BlaBlaCar 0
18:40 6h 00:40 29 € Dortmund Dresden BlaBlaCar 0
20:00 10:09 06:09 88,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 4
20:00 11:39 07:39 76,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
20:00 12:09 08:09 67,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 2
20:00 9:33 05:33 88,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 3
20:00 11:02 07:02 76,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
20:00 11:29 07:29 67,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 1
20:04 12:05 08:09 76,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
20:04 11:25 07:29 76,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2
23:43 9:56 09:39 53,90 € Wuppertal Hbf Dresden Flughafen Deutsche Bahn 3
23:43 9:24 09:07 53,90 € Wuppertal Hbf Dresden Hbf Deutsche Bahn 2